The Tale of Onogoro, 22 Şubat 2023’te PS VR2’ye Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici AMATA KK, sanal gerçeklik aksiyon macera oyunu The Tale of Onogoro’yu PlayStation VR2 için 22 Şubat 2023’te piyasaya süreceğini duyurdu.
 
Daha Evvel duyurulan bir PlayStation VR versiyonu da geliştirme evresinde ve bu kış piyasaya sürülecek.
 
Kaçış macerası oyunu Last Labyrinth’in yaratıcısı Amata KK, yeni ve İlgi cazip bir öyküsüyle Geri dönüyor. Bir VR oyuncusu, kendisini tehlike ve gizemin beklediği ziyadesiyle gerçek bir Enlem dünyaya itilmiş halde bulur. Onogoro adasında yaşayan bir Tapınak bakiresi olan Vaziyet ile güçlerinizi birleştireceksiniz. Adada yalnız değilsiniz: Bu adada beş dev, ölümcül Kami de yaşıyor. Bu azgın canavarlar bastırılmalı, bulmacalar çözülmeli ve karışıklığın ardındaki beyin olan Arakida Masatake durdurulmalı.
 
Beraber devinim etmek başarınız için Fazla kıymetlidir. Bu yüzden güç durumlarda, uygunlaşmak için Vaziyet ile el ele tutuşabilirsiniz. Geleneksel Japon kültürünü steampunk ögeleriyle harmanlayan The Tale of Onogoro, bilmeceler ve kuvvetli savaşlarla dolu eşsiz bir dünya vaat ediyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir