PlayStation VR2 Destekli Fantavision 202X, PS5 için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Japon stüdyosu Cosmo Machia, PlayStation VR2 dayanaklı aksiyon bulmaca oyunu Fantavision 202X’i PlayStation 5 için duyurdu. 22 Şubat 2023’te dünya çapında dijital olarak piyasaya sürülecek.
 
Oyun açıklaması ise şu formda;
 
İlk olarak 2000 yılında PlayStation 2’de piyasaya sürülen Fantavision, havai fişek temasına dayalı bir bulmaca oyunudur. Oyun, Unreal Engine tarafından desteklenen yepisyeni bir PlayStation VR2 oyunuyla Geri dönüyor. Oyun, aksiyon, atış, strateji ve bulmacaların sanatsal bir birleşimidir. PlayStation VR2 kulaklığı ve PlayStation VR2 Sense kumandası, yıldızlarla dolu gökyüzünü parıldayan havai fişeklerle doldurmanız için sürükleyici bir tecrübe sunar. Yalın lakin bağımlılık yaratan oynanışı ile denetimlerde ustalaşmanız uzun sürmeyecek.
 
 
 
Oyunun Temel emeli tıpkı renkteki en az üç havai fişek yakalamak ve onları gece gökyüzüne fırlatmaktır. Ayrıyeten Wild Fireworks’ü kullanarak farklı renkteki havai fişekleri tıpkı anda yakalayabilir ve birden Çok rengi birleştiren Daisy Chain ile ateş edebilirsiniz. Ayrıyeten Starmine bonus modunu başlatmak için öğeler toplayabilirsiniz. PlayStation VR2’de havai fişekleri nişan alıp tetiği çekerek yakalayabilir ve Circle butonu ile ateşleyebilirsiniz.
 
Tanıtım Videosu 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir