Hogwarts Legacy için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software, aksiyon RPG’si Hogwarts Legacy’nin Aleni dünya, Cenk ve ihtiyaç Odası’nı gösteren yeni oynanış manzaralarını yayınladığını duyurdu.
 
Videoda yer Meydan ayrıntılar 
 
Oyunun birinci kısmında, 1800’lerin sonlarında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda Talebe olan oyuncu, süpürgesini Aleni dünyanın üzerinde alçaktan uçuruyor. Scottish Highlands üzerinde uçan oyuncu, farklı cadılar ve büyücülerle tanışma fırsatı sunarken tıpkı vakitte vazifelere katılma bahtı sunan bir mezrayı keşfetmek için karaya iner. Oyuncu daha sonra bir Onyx Hippogriff’e binerek topraktan geçer.
 
Dark Arts kozmetik setini giyen oyuncu, Thestral ile Dark Arts Battle Arena’ya gitmeden Evvel Yasak Ormanda yürür. The Dark Arts Cosmetic Set, Thestral Mount ve Dark Arts Battle Arena, Hogwarts Legacy Deluxe Edition’da yahut Dark Arts Pack’te oyun içinden satın alınabilir. Oyuncu, düşmanın sıhhat çubuğunun anında sıfıra düştüğünü göstermek için Çabucak bir Avada Kedavra büyüsü yapar. ihtiyaç Odasındaki iksirler ve bitkiler üzere araçlar, düşmanları daha verimli bir halde yenmeye Yardımcı olmak için oyuncuyla Bir arada savaşa getirilebilir.
 
Son görüntüde, oyuncu ihtiyaç Odası’nı ziyaret eder. Büyüler, Hogsmeade’deki Tomes and Scrolls’ta bulunabilir yahut oyun boyunca Türlü aktiflikleri tamamlayarak ödüllendirilebilir. Dikim kapları ve demleme istasyonları üzere Yardımcı öğeler de özelleştirilebilir. Oyuncu, oyun boyunca, teçhizatına büyülü özellikler eklemek ve özelleştirmek için kullanılabilecek Tezgahı yaratabilecektir. nihayet olarak oyuncu, hayvanların bakıldığı Vivarium’a yürür. Bir Graphorn, Niffler, Kneazle ve Mooncalf ortaya çıkar. Bir canavarı sevip besleyerek, oyuncuya ekipmanlarını şahsileştirmek ve yükseltmek için gereken sihirli materyalleri verecekler.
 
Oynanış Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir