The Lords of the Fallen için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı CI Games ve geliştirici Hexworks tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu The Lords of the Fallen için yeni ekran imgeleri yayınlandı. 2023 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi planlanan üretim için paylaşılan ekran imajları, oyunun atmosferini, Hasım çeşitliliğini, anne karakteri ve daha fazlasını bizlere sunuyor.
 
Karanlık bir atmosfere sahip souls like bir yapım
 
 
 
The Lords of the Fallen, daha Aka kainatları bünyesinde barındıran aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birbiriyle kontaklı alemlerden oluşan bir kozmosu bizlere sunan bu oyunda kuvvetli düşmanlar, devasa işverenler ve daha fazlası yer alıyor. Hem canlılar hem de ölüler aleminin bulunduğu bu oyun atmosferi, düşmanları ve dünyasıyla İlgi çekiyor.
 
Bir yandan güçlü düşmanlara karşı duracağımız bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız bu oyunda karakterimizi dilediğimiz üzere özelleştirebilecek ve Türlü Ira sınıflarından birini seçebileceğiz. Her bir sınıfın farklı özellikleri ve marifetleri olacak. Biz oyuncular olarak bu karakterin silahlarını, maharetlerini ve istatistiklerini yükseltebileceğiz.
 
The Lords of the Fallen, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
The Lords of the Fallen yeni ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir