Aksiyon Dövüş Oyunu Rumbleverse Oyunculara Veda Ediyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Epic Games ve geliştirici Iron Galaxy tarafından oyunculara 2022 yılı içerisinde sunulan oynaması fiyatsız brawler royale oyunu Rumbleverse oyunculara veda etmeye hazırlanıyor. 28 Şubat tarihinde hizmetine nihayet verileceği duyurulan oyuna artık bu tarihten itibaren erişilemeyecek.
 
Rumbleverse birinci olarak 11 Ağustos 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Rumbleverse beklediğini bulamadı
 
 
 
Geçtiğimiz sene çıkış yapan oynaması fiyatsız dövüş oyunu Rumbleverse, beklentiyi karşılayamadı. Iron Galaxy Studios ve Epic Games açıklanan bilgilere göre ikinci dönem oyunun nihayet dönemi olacak ve akabinde oyunculara veda edecek. Gruplar bu proje ile oyunculara eğlenceli bir rekabetçi tecrübe sunmayı hedeflemişti.
 
Öte yandan daha Evvel Rumbleverse için para harcayan oyuncular, oyunda harcadığı parayı Geri alma hakkına sahip olacak. Şayet Rumbleverse Battle Pass yahut Brawlla Bills’i rastgele bir platformdan satın aldıysanız paranızı Geri alabileceksiniz. Yakında Geri ödeme hakkında daha ayrıntılı bilgilendirme yapılacak.
 
Iron Galaxy grubu bu oyunu rafa kaldırıp artık önündeki öteki projelere odaklanacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir