Renkli Grafikleriyle Ön Plana Çıkan Çok Oyunculu Deceive Inc. Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Tripwire Presents ve geliştirici Sweet Bandits Studio, Fazla oyunculu casusluk nişancı oyunu Deceive Inc. oyununu 21 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için çıkış yapacağını duyurdu. Tam çapraz oyun takviyesine sahip bir Aleni beta testi ise 10 Mart’ta yapılacak.
 
Oyunu ön sipariş verenler Çeşitli bonuslara sahip olacak
 
 
 
Renkli grafikleriyle ve karakterleriyle ön plana çıkan Deceive Inc. için Çeşitli ön sipariş bonusları yer alıyor. Bu bonuslar ortasında “Founding Agent” profil portresi yer alıyor. Oyunun bir de Black Tie sürümü kullanıcılara sunulacak. Bu sürümü ön sipariş verenler ise “Dressed to Impress” isimli profil portresine ve başlığına bunun yanı Dizi 1.000 Bonds’a (oyun içi Nakit birimi) sahip olacak.
 
Çok oyunculu nişancı oyunu bu üretimi geliştiren grup Sweet Bandits, 2016 yılında kurulan bir oyun geliştirme stüdyosu olarak karşımıza çıkıyor. Takım içerisinde Beenox, Frima, Gearbox Software ve Ubisoft üzere AAA stüdyolarında çalışmış olan geliştiriciler yer alıyor.
 
Deceive Inc. Aleni beta İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir