Ubisoft, The Crew Motorfest’i Resmi Olarak Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 31, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Ivory Tower, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store, Ubisoft Store) ve Luna için The Crew Motorfest’i duyurdu. Oyun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak.
 
Oyunu evvelce test etme bahtına erişmek için bir ön kayıt programı başlatıldı
 
 
 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak olan yeni yarış oyunu The Crew Motorfest’i yayınlanmadan Evvel test etme talihine sahipsiniz. Bu talihi elde etmek için takım The Crew Motorfest Insider isimli bir program yayınladı. Bu test programına buradan kaydolabilirsiniz. 
 
The Crew serisinin yeni oyunu Motorfest oyunculara en yeni yarış tecrübesini sunmaya hazırlanıyor. Motorfest, biz oyun severleri Hawaii’nin Aleni dünyasına götürüyor. Etrafı keşfedebileceğimiz bu Aleni dünyada Türlü etkinliklere katılabiliyor ve yeni araçların kilidini açabiliyoruz.
 
Serinin evvelki oyunlarından daha gelişmiş bir yarış tecrübesi sunmayı hedefleyen Motorfest oyununda biz oyuncular yanardağ yamaçlarından aşağı hakikat inebilecek, yeşil yağmur ormanlarının yanından geçip gidebileceğiz. Farklı bölgeleri bizlere sunacak olan bu üretimde oyuncuları oyunda tutacak Fazla Çeşitli yarış çeşitleri de var olacak.
 
The Crew Motorfest tanıtım fragmanı
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir