Beklenen Oyun Star Wars Jedi: Survivor’dan Üzücü Haber: Ertelendi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Survivor ertelendi. Daha Evvel 17 Mart tarihinde çıkış yapması planlanan oyun 28 Nisan’a ertelendi. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan Survivor, PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Erteleme hakkında takım bir İzah yaptı
 
 
 
Beklenen oyunlar ortasında yer alan Star Wars Jedi: Survivor’ın ertelenmesi hakkında takım bir İzah yaptı. Bu İzah içerisinde şu tabirler yer aldı: “Son üç yıldır Respawn’daki Jedi grubu Star Wars Jedi: Survivor için sıkı bir halde çalışıyor. Cal Kestis’in öyküsünün bir sonraki kısmı şu anda tamamlandı. Bunu size duyurmaktan gurur duyuyoruz. Oyunun tamamlanmasının akabinde artık nihayet kademeye odaklandık. Bu etapta oyunun performansı ve kararlılığı üzerinde çalışılacak. Bunun yanı Dizi oyundaki pürüzler ortadan kaldırılacak. 
 
Oyunculara en uygun oyun tecrübesini sunmak için bu nihayet etapta biraz daha vakte muhtaçlığımız var. Kaliteli bir imal sunmak için Star Wars Jedi: Survivor’ın ertelenmesine karar verdik. Oyun artık 28 Nisan tarihinde sizlerle buluşacak.”
 
İkinci oyun AMD’nin FidelityFX Üstün Resolution (FSR) dayanağına sahip olacak ve Cal Kestis’in öyküsü devam ettirecek. Öte yandan oyun şu anda ön siparişlere açık. Steam’de standart sürümü 1.199,99 TL, Deluxe sürümü ise 1.599,99 TL’den satışta.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir