Apex Legends Mobile için Yolun Sonu Gözüktü: Hizmetine Son Veriliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulan Apex Legends Mobile için yolun sonu gözüktü. Taşınabilir aygıtlar için çıkış yapan battle royale oyunu 1 Mayıs tarihinde oyunculara veda ediyor. 
 
Apex Legends Mobile, 17 Mayıs 2022’de App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için piyasaya sürüldü. Oyun 1 Mayıs tarihinde oyunculara veda ettiğinde bir yıldan daha kısa bir müddet hizmet vermiş olacak. 
 
Apex Legends Mobile’ın hizmetine nihayet veriliyor
 
 
 
Hizmetine nihayet verilmeyi bekleyen Apex Legends Mobile için takım Türlü açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu sözler yer aldı: “Apex Legends Mobile’ı sonlandırmak için nihayet derece üzücü bir karar verdik. Bu kararı hiç de kolay almadık. Denetimimiz dışında olan faktörler, oyuncularımızın hak ettiği yüksek kaliteli oyun tecrübesini bir oldukça Olumsuz etkiledi. Sonuç olarak 1 Mayıs 2023 tarihinde oyunu sonlandırmaya karar verdik.
 
Kısa bir müddetliğine de olsa Apex Legends Mobile’da ortamıza katılan oyunculara ve takımlarımıza teşekkür ediyoruz.”
 
Dokunmatik ekranlar için optimize edilmiş denetimlerle Birlikte taşınabilir Özel olarak piyasaya sürülen Apex Legends Mobile, grupların beklentisini karşılayamadı. Orijinaline sadık bir imal olarak taşınabilir aygıtlara aktarılan bu imale 1 Mayıs’tan itibaren erişilemeyecek.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir