The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom için son fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Nintendo, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın üçüncü ve nihayet fragmanını yayınladı. Aleni dünyayı keşfedebileceğimiz aksiyon macera oyunu The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı niteliğinde karşımıza çıkacak.
 
Devam oyunu geliyor
 
 
 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devam oyunu Tears of the Kingdom içerisinde Hyrule’un genişleyen yerlerinde ilerleyecek ve buraları büsbütün keşfedebileceğiz. Oyunda farklı farklı bölgelere ilerleyebilecek, doruklara tırmanabilecek ve kendi yolumuzu kendimiz çizebileceğiz.
 
Uçsuz bucaksız bu dünyada yüzen gizemli adalara geçiş yapabilecek ve türlü tehlikelerle karşılaşabileceğiz. Üstesinden gelebileceğimiz tehlikelerde zekamızı ve becerikliliğimizi kullanabileceğiz.
 
Oyunda öbür taraftan sağdan soldan misyonlar alabilecek, Çeşitli tehlikeleri alt edebilecek, karşımıza çıkan görüntülere bakabilecek ve bulmacaları çözebileceğiz. Krallığı tehdit eden Kötü güçlere karşı savaşmak için Link’in yeni yeteneklerini öğrenebileceğiz.
 
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, 12 Mayıs’ta Switch için çıkış yapacak. 
 
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom final fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir