oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Yarış oyunu RIDE 5 duyuruldu

Yarış oyunu RIDE 5 duyuruldu

admin admin -
17 0

 
Milestone, motosiklet – yarış oyunu RIDE 5’i PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için duyurdu. Oyun 24 Ağustos’ta çıkış yapacak. Yeni özelliklerle ve mekaniklerle birlikte karşımıza çıkacak olan RIDE 5, üst seviye bir yarış tecrübesini bizlere aktarmayı hedefliyor.
 
Üst seviye bir yarış deneyimi
 
 
 
Motorunuzu hızlandırabileceğimiz ve Türlü hareketler yapacağımız RIDE 5 oyununda farklı farklı pistlere geçiş yapabilecek ve şiddetli yarışlara katılabileceğiz. Oyun içerisinde süratimizi azamiye çıkarabilecek, motosikletimizi özelleştirebilecek ve geliştirebileceğiz. Motosikletimizi ne kadar güçlendirirsek o kadar Fazla güçlü yarışlardan galip ayrılabileceğiz.
 
RIDE 5 içerisinde 35’in üzerinde pist yer alacak ve bu pistler üzerinde ehil olmaya çalışacağız. Dünyaca Ünlü üreticilerin 200’den Çok motosikletini alabileceğiniz oyun içerisinde gerçek dizaynlar karşımıza çıkacak. Farklı pist şartlarıyla karşılaşabileceğimiz oyunda yalnızca Hız yapmak yetmeyecek ve kendi sürüş marifetlerimizi de göstermemiz gerekecek.
 
RIDE 5 İlan fragmanı
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir