Epic Games bu hafta 269 TL’lik iki oyunu ücretsiz veriyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular rekabetçi aksiyon oyunu MORDHAU ve eşli Fazla oyunculu birinci Şahıs aksiyon nişancı oyunu Second Extinction’ı kalıcı bir formda Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları 20 Nisan Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
MORDHAU
 
 
 
MORDHAU, Fazla oyunculu bir yapıyı bizlere aktarıyor. Ortaçağ temasını bünyesinde barındıran oyunda karşımıza çıkan düşmanları kesip biçebiliyor ve onları alt edebiliyoruz. Paralı askerimizi oluşturabileceğimiz oyunda şiddetli savaşlarda kapışabiliyor, süratli uğraşlara katılabiliyor, kale kuşatmalarına atılabiliyor ve daha Çok içeriği deneyimleyebiliyoruz.
 
– Epic Games sayfası
 
Second Extinction 
 
 
 
Büyük bir haritayı bizlere sunan Fazla oyunculu birinci Şahıs nişancı oyunu içerisinde arkadaşlarımızla birlikte Çeşitli tehditleri alt edebiliyoruz. Oyunda çevrimiçi ve eşli modlar yer alıyor. Bu modlar ortasında geçiş yapabiliyor ve birçok silah üzerinde ustalaşabiliyoruz.
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir