Company of Heroes 3’ün konsol sürümü 30 Mayıs’ta geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Relic Entertainment, strateji taktik oyunu Company of Heroes 3 Console Edition’ın PlayStation 5 ve Xbox Series için 30 Mayıs’ta çıkış yapacağını duyurdu. Konsol sürüm hem fizikî hem de dijital olarak oyunculara sunulacak. Ön siparişler 25 Nisan’da açılacak.
 
Gerçek vakitli strateji oyunu birinci olarak 23 Şubat’ta Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Oyunun konsol sürümü birçok geliştirmeyi bünyesinde barındıracak
 
 
 
Relic Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan gerçek vakitli strateji oyununun konsol sürümü dünyanın dört bir yanındaki oyunculara derin stratejik bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Konsol oyuncuları bu sürümde Özel bir kullanıcı arayüzüne, tam denetleyici takviyesine ve daha fazlasına sahip olacak. 
 
Konsol sürümünde öbür taraftan “Tam Taktiksel Duraklatma” üzere yeni özellikler yer alacak. Bu özellik kapsamında oyunculara Cenk alanında taktiksel Denetim sunacak. Uğraş esnasındaki aksiyonu durdurarak bütün aksiyonları birebir anda koordine edebilecek ve her hareketi gerçek vakitli olarak yapabileceksiniz.
 
Oyun şu anda Steam üzerinde 799,00 TL’den satışta. Digital Premium Edition ise 1.099,00 TL’den oyunculara sunuluyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir