EA, Immortals of Aveum’ın çıkış tarihini açıkladı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Ascendant Studios, sihir-büyü temalı fantastik birinci Şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum’ın 20 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve EA App üzerinden) için 999,99 TL’lik bir fiyatla çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyun şu anda ön siparişlere açık
 
 
 
Immortals of Aveum oyununu ön sipariş veren kullanıcılar kahraman Jak’ın mavi Strike büyülerine, Shatter Fury büyüsüne ve daha Çok gücü açığa çıkaracak eşsiz mavi mühür – tılsım “Purified Arclight”a sahip olabilecek. 
 
Oyunun öbür taraftan Deluxe sürümü birçok içeriği oyunculara sunacak. 1.199,99 TL’lik bu sürüm içerisinde oyuncular daha Çok maharetin ve vuruşların kilidini açabilecek. Bu sayede düşmanlara karşı daha tesirli bir formda oynayabilecek.
 
Immortals of Aveum, Jak’ın dünyayı kurtarma serüvenini bizlere aktarıyor. Yok olmanın eşiğine gelen bir dünyayı kurtarmak büyülerimizi kullanabileceğiniz oyun hikaye odaklı, Biricik oyunculu, birinci Şahıs bir tecrübesi bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Immortals of Aveum çıkış tarihi fragmanı 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir