The Last of Us Part I’in PC Sürümü Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Naughty Dog tarafından daha Evvel Playstation konsolları için sunulmuş olan aksiyon macera oyunu The Last of Us Part I’in PC sürümü ertelendi. Oyun daha Evvel planlanan 3 Mart çıkış tarihinden 26 Mart’a ertelendi. The Last of Us’ın PC sürümü Steam ve Epic Games Store üzerinden oyunculara sunulacak.
 
Ekip erteleme hakkında Çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
Mart başından Mart sonuna gerçek ertelenen The Last of Us Part I PC için takım Çeşitli açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar içerisinde şu tabirler yer alıyor: ” Çabucak konuya giriş yapalım: Başlangıçta The Last of Us Part I PC sürümünün 3 Mart tarihinde çıkış yapacağını duyurmuştuk. Lakin çıkış tarihini yalnızca birkaç hafta ileriye almaya karar verdik. Artık oyun 28 Mart’ta piyasaya sürülecek.
 
Özellikle nihayet birkaç haftadır The Last of Us’a gösterilen sevgi ve takviyenin tesiriyle resmen şaşkına döndük. sıra uyarlamasına olan hayranlığınızı işitmek ve beğendiğinizi toplumsal medyada göstermek, stüdyomuzun yaklaşık on Yıl Evvel oluşturduğu dünya ve karakterlerin ne kadar Kıymetli olduğunu bizlere hatırlatıyor. Biz burada hem yeni ve hem de eski takipçilerimiz için bir şeyler yapmak istiyoruz.
 
Birçoğunuz zati PlayStation 5 konsolunda The Last of Us Part I ile öykünüzü tamamladınız. Artık ise Dizi PC platformuna geldi. Sizlere en âlâ oyun tecrübesini sunmak için birkaç haftanızı istiyoruz. Naughty Dog grubuna gösterdiğiniz dayanak ve coşkunuz için teşekkür ediyoruz. Yakında The Last of Us Part I’in PC sürümü hakkında daha Çok ayrıntısı paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”
 
The Last of Us Part I şu anda PlayStation 5 için mevcut. Oyun ayrıyeten Steam ve Epic Games mağazasında ön siparişlere açık. Ön sipariş fiyatı ise 599 TL.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir