Monster Hunter Rise’ın Satış Sayısı Güncellendi: 12 Milyonu Aştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 03, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter Rise’ın satış sayısı güncellendi. Bu kapsamda dünya çapında 12 milyondan Çok sattığı açıklandı. Monster Hunter Rise’ın en nihayet 31 Aralık 2022 prestijiyle toplamda 11,7 milyon satışı aştığı bildirildi.
 
Rol yapma oyunu satmaya devam ediyor
 
 
 
Geçtiğimiz Yıl biz oyun severlere sunulan aksiyon macera rol yapma oyunu Monster Hunter Rise, oynanmaya ve satmaya devam ediyor. Ödüllü ve Fazla satan Monster Hunter serisinin yeni oyunu olan Monster Hunter Rise’da bir avcı rolünü üstleniyor. Bizlere sunulan tehlikeli ve tehdit dolu dünyada Çeşitli bölgeleri keşfedebiliyor,  birçok cinsten silahları kullanabiliyor ve canavarları alt edebiliyoruz. 
 
Monster Hunter Rise, birinci olarak 26 Mart 2021’de Switch için akabinde 12 Ocak 2022’de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Microsoft Store) sürümleri ise 20 Ocak 2023 tarihinde yayınlandı.
 
Oyun şu anda Steam üzerinden 375,34 TL’den satışta. Monster Hunter Rise + Sunbreak paketi ise 469 TL. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir