Back 4 Blood için İçerik Desteği Sonlanıyor: Ekip Odağını Yeni Oyuna Kaydırıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 03, 2023 Yorum Yok

 
Eleştirmenlerce beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcıları tarafından oyunculara sunulan zombi temalı nişancı oyunu Back 4 Blood için içerik dayanağı sonlanıyor. Turtle Rock Studios grubu tarafından bugün paylaşılan bir iletide oyun için yayınlanan üç genişletmenin akabinde artık içerik gelmeyeceği doğrulandı.
 
Turtle Rock Studios takımı odağını yeni oyunlarına vermek istiyor
 
 
 
Back 4 Blood için yayınlanan nihayet içeriğin akabinde grup şu anda bir sonraki projesine odaklanmış durumda. Back 4 Blood’ın içerik takviyesinin sona ermesiyle ilgili takım bir gönderi paylaştı. Paylaşılan gönderide şu tabirler yer alıyor: “Turtle Rock Studios olarak AAA (büyük çaplı) oyunlar yapan bir stüdyo için aslında epeyce Ufak bir gruba sahibiz. Şu anda Back 4 Blood için içerik dayanağını kesmek ve yeni projemiz üzerinde çalışmaya devam etmek durumundayız. Her iki tarafa ayıracak kadar çalışanımız yok. Bu yeni ve Öbür bir oyun olacak.”
 
Oyun için şu anne kadar üç ek içerik yayınlandı. Bu içerikler ortasında “Tunnels of Terror”, “Children of the Worm” ve “River of Blood” yer alıyor.
 
Back 4 Blood şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için mevcut. Bunun yanı Dizi PlayStation Plus Extra ve Xbox Game Pass abonelik hizmetlerinde de bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir