CrossfireX Oyunculara Veda Ediyor: Artık Oynanamayacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı ve geliştirici Smilegate tarfaından oyunculara sunulan Fazla oyunculu birinci Şahıs nişancı oyunu CrossfireX kullanıcılara veda ediyor. 18 Mayıs’ta hizmetine nihayet verilecek olan üretimin hem Fazla oyunculu hem de Remedy Entertainment tarafından geliştirilen Biricik oyunculu modu artık oynanamayacak.
 
Oyunculara veda eden bir üretim daha
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde birçok imal oyunculara veda etti. Bu kervana artık CrossfireX’de katıldı. çok oyuncu nişancı oyunu CrossfireX, 10 Şubat 2022’de Xbox Series ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Hizmetine 18 Mayıs’ta nihayet verildiği taktirde bu üretim, bir Yıl üç ay kadar oyuncuların yanında durmuş olacak.
 
Bu durum için bir de takım Türlü açıklamalarda bulundu. Bu açıklamada şu sözler yer alıyor: “CrossfireX takviyesini 18 Mayıs 2023’te sona erdirme kararımızı size bildirmekten Aka keder duyuyoruz. Oyunun çıkışından bu yana, hepimizin gurur duyacağı bir noktaya getirmek için hiç durmadan çalıştık. bütün bu süreç boyunca oyuncularımızı desteklemenin onurunu ve zevkini yaşadık.
 
Hizmet sona erene kadar CrossfireX’in keyfini çıkarabileceğinizi umuyoruz. Bizlere verdiğiniz takviyeden dolayı sizlere minnettarız.” 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir