Resident Evil 4 Remake için 13 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 04, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından oyunculara sunulacak olan Resident Evil 4’ün Remake (yeniden yapım) sürümü için yeni oynanış görüntüsü yayınlandı. Game Informer tarafından yayınlanan 13 dakiklaık bu oynanış görüntüsü Resident Evil 4 remake’in beşinci kısmının incelemesini bizlere sunuyor.
 
Beklenen yine imal sürümü Mart sonunda geliyor
 
 
 
İlk olarak 2005 yılında çıkış yapan üçüncü şahıs, hayatta kalma, dehşet, nişancı oyunu Resident Evil 4, yine üretim ile tekrardan karşımıza çıkacak. Bu tekrar imal sürümünde Türlü görsel iyileştirmeleri, oyun mekaniklerinde iyileştirmeler – değişiklikler ve daha fazlası yer alacak. Oyunun remake sürümü yeni teknolojilere nazaran yine tasarlanmış bir yapıyı bizlere aktaracak ve oyun tecrübesini üst seviyeye çıkarmayı hedefleyecek.
 
Ray Tracing teknoloji dayanağını içerisinde barındıracak olan Resident Evil 4 remake, 24 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Steam üzerinden standart sürüm 563,47 TL’den, Deluxe sürüm ise 657,53 TL’den satışta.
 
Resident Evil 4 Remake 13 Dakikalık oynanış videosu
 
Oyunun yayınlanan oynanış görüntüsü içerisinde üçüncü Şahıs görünümü ile anne karakterimiz, o ünlü köy atmosferi ve bizlere düşmanca hal Meydan köylüler, olabildiğince yağan yağmur ve daha fazlası yer alıyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir