The Last of Us için yüzler gülüyor! HBO Max’in en çok izlenen dizisi oldu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 12, 2023 Yorum Yok

 
HBO ve Naughty Dog Amel birliği kapsamında hayranlara sunulan The Last of Us dizisi Fazla izlenmeye ve kazandırmaya devam ediyor. Oyun serisinden uyarlanan dizi şimdiye kadar en Fazla izlenen HBO Max dizilerinden biri oldu. Warner Bros Discovery’nin nihayet mali sonuçlarına nazaran sıra HBO Max’te 30 milyondan Çok izleyiciye ulaştı.
 
Dizi Fazla izlenmeye devam ediyor
 
 
 
Çok izlenen diziler ortasında yer Meydan The Last of Us ülkemizde BluTV üzerinden yayınlanıyor. Avrupa ve Latin Amerika’da en Fazla izlenen diziler ortasında yer alan The Last of Us, HBO Max hizmeti içerisinde Game of Thrones ile kapışıyor. Platformda TLOU dizisinin izleyici sayısını geçen Biricik dizinin Game of Thrones olduğu belirtiliyor.
 
Öte yandan dizinin üretimcileri Craig Mazin ve Neil Druckmann, dizinin ikinci döneminin The Last of Us Part 2’yi büsbütün kapsamayacağını belirtti. Böylelikle üçüncü dönemin sinyallerini de yakmış oldu. Belirtilene nazaran dizinin ikinci dönemi 2024’ün sonu 2025’in başlarında yayınlanacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir