Far Cry 6 Steam’e geldi! Çıkışa özel yüzde 75 indirimli!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 12, 2023 Yorum Yok

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Far Cry 6 Steam’e çıkışını gerçekleştirdi. Grup bu çıkışa ve Steam’e Özel oyunu yüzde 75 indirimli bir biçimde oyunculara sunuyor. Asıl fiyatı 699,00 TL olan oyunu şu anda 174,75 TL’den satın almanız ve kütüphanenize eklemeniz mümkün.
 
Ubisoft oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor
 
 
 
Geldiğimiz süreçte birçok oyunu Steam’e geliyor ve nihayet eklenen oyun ise Far Cry 6 oluyor. Far Cry 6’dan sonra birçok oyun daha sırasıyla Steam platformuna iç olmayı bekliyor. Daha Evvel uzun mühlet ortayla Steam platformunu es geçen Ubisoft, tekrardan Steam’e dönüş yapıyor.
 
Far Cry 6’nın Steam’e gelişiyle birlikte platforma Özel bütün sürümlerinde indirim yapıldı. Oyunun Steam’de Deluxe sürümü 234,75 TL, Gold sürümü 292,25 TL, Goty sürümü ise 419,70 TL’den satışta. bütün sürümler yüzde 75 indirimli bir biçimde karşımıza çıkıyor. Bu indirim 25 Mayıs tarihinde sona eriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir