Sega’da yüzler gülüyor! Sonic Frontiers satışları beklentileri aştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 12, 2023 Yorum Yok

 
SEGA tarafından oyunculara sunulan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Sonic Frontiers yüzleri güldürmeye devam ediyor. Yakın vakitte 3.2 milyon satış sayısına ulaştığı artık ise bu sayının 3.5 milyona ulaştığı bildirilen oyun en Fazla satan Sonic (3D) oyunu oldu. 
 
Sonic Frontiers grubun beklentilerini aştı
 
 
 
Sonic serisi içerisinde birçok imal bulunuyor ve bu imaller oyunculara sunulmaya devam ediyor. Geldiğimiz noktada satış konusunda Sonic Heroes isimli oyun liderliği sürdürüyordu lakin artık bu durum değişti ve tahtı Sonic Frontiers aldı. Sonic Frontiers şu anda PC’nin yanı Dizi bütün Aka konsollarda mevcut.
 
Sonic Frontiers beklendiği üzere oyunculara Aleni dünya bir aksiyon macera tecrübesi sunuyor. Bu Aleni dünya içerisinde sağa sola Sonic ile koşturabiliyor ve Türlü platform zorluklarını aşabiliyoruz. Oyun şu anda Steam’de 899,00 TL’den, Playstation ve mağazasında 899,00 TL’den, Nitendo Switch mağzasında ise 59.99 dolardan satışta.
 
Peki siz Sonic Frontiers’ın bütün vakitlerin en Fazla satan 3D Sonic oyunu olması konusunda neler düşünüyorsunuz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir