The Last of Us Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı: Ocak’ta Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 03, 2022 Yorum Yok

 
HBO ve Naughty Dog Amel birliği tarafından hayranlara sunulacak olan The Last of Us TV dizisinin yayın tarihi aşikâr oldu. Görüntü oyunu olarak çıkış yapan The Last of Us’ın dizisi 15 Ocak 2023’te geliyor. Hayranlara sunulacak olan bu uyarlama sıra öteki yandan PlayStation Productions’ın birinci televizyon dizisi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Geçtiğimiz periyotta birinci tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin yeni afişi de yayınlandı. Afişte harap olmuş bir dünya, anne karakterler (Ellie ve Joel) ve The Last of Us (çıkış tarihiyle beraber) yazısı yer alıyor. 
 
15 Ocak 2023’te geliyor 
 
 
 
Naughty Dog’un geliştirdiği ve oyun dünyasının en tanınan oyunlarından biri olan The Last of Us’ın dizisi 2023’ün ikinci haftasında geliyor. Dizinin yapımcılığını ve senaristliğini, Naughty Dog’un kreatif yöneticisi Neil Druckmann ve Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin Bir arada üstleniyor. 
 
15 Ocak tarihinde yayınlanacak olan dizinin birinci dönemi, birinci oyuna dayanacak ve 9 kısımdan oluşacak. Kısımlar diğer dizilerde olduğu üzere her hafta hayranlara sunulacak. 
 
Öte yandan geldiğimiz noktada The Last of Us dizisinde Joel’i oynayan Mandaloryalı yıldız Pedro Pascal, sıra çekimlerindeki motivasyonunu kaybetmemek için oyunu Fazla Çok oynamadığını açıklamıştı. Oyunu oynamak için kâfi marifete sahip olmadığını açıklayan Pascal, onun yerine yeğenini izlediğini söylemişti. 
 
İşte dizinin afişi
 
 
 
Eğer izlemediyseniz yahut tekrar izlemek isterseniz tanıtım fragmanı
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir