Macera Oyunu Finding Paradise, Switch ve Taşınabilir Aygıtlara Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 03, 2022 Yorum Yok

 
Freebird Games tarafından geliştirilen ve 2017 yılında yayınlanan hikaye odaklı piksel grafikli macera oyunu Finding Paradise, Fazla oynanan ve Olumlu tenkitler Meydan bir imal olarak karşımıza çıkıyor. Birinci olarak 14 Aralık 2017’de Steam, GOG ve Humble Store üzerinden PC için sürülen Finding Paradise artık Switch ve taşınabilir (iOS ve Android) aygıtlara geliyor.
 
Finding Paradise’ın Switch ve taşınabilir sürümleri yeni özellikler içerecek
 
 
 
Finding Paradise’ın Switch, iOS ve Android sürümleri Unity oyun motoruna aktarıldı ve yine tasarlandı. Bu yüzden birçok yeni özelliği bünyesinde barındırıyor. Özellikler arasında
 
– Tekrar düzenlenmiş yüksek çözünürlüklü görseller
– Tekrar tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve menü
– Yeni denetimler ve sanal joystick.
– Daha kısa oyun tecrübesi için otomatik kaydetme
– var bütün Özgün sinema müziklerine erişmek için yeni bir müzik kutusu modu yer alıyor.
 
Finding Paradise, To the Moon serisinin ikinci kısmı olarak karşımıza çıkıyor. Bu kısımda Hekimler, yeni hastaları olan Colin’in hayatını izliyor. Bunun yanı Dizi oyuncular Colin’in hayatını çözmeye ve isteğini yerine getirme çalışıyor.
 
Oyun Biricik oyunculu bir Bina sergiliyor ve Türkçe iç toplamda 15 lisanı destekliyor. Oyunun Steam fiyatı ise 18,00 TL. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/337340/Finding_Paradise/
 
Finding Paradise için yeni yayınlanan fragman
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir