Sherlock Holmes: The Awakened Remake için Birinci Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 03, 2022 Yorum Yok

 
İlk olarak 2006 yılında yayınlanan aksiyon macera bulmaca oyunu Sherlock Holmes The Awakened’in yine imal sürümü için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Frogwares grubu tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan bu remake sürüm 2023’ün birinci çeyreğinde oyunculara sunulacak. Bu yeni ve geliştirilmiş sürümde Çağdaş grafikler, oynanış değişiklikleri ve daha fazlası yer alacak.
 
Sherlock Holmes: The Awakened’in Remake sürümü birçok geliştirmeyi içeriyor 
 
 
 
Orijinaline bir noktada sadık kalan ve bunu geliştiren Sherlock Holmes: The Awakened’in remake sürümünde Sherlock Holmes rolünü üstleneceğiz. Temel oyunda olduğu üzere hikaye bizlere sunulacak ve Türlü gizemleri çözmeye çalışacağız. Bu oyunda Daimi olarak araştırmalara katılacak, bulmacaları çözmeye çalışacak ve ipuçlarını bir ortaya getireceğiz.
 
Oyunda hiçbir mantıksal yanıtı olmayan sorulara karşılık arayacak ve size yaklaşmakta olan deliliğe karşı çaba etmek zorunda kalacaksınız. 2008’de çıkan oyunun yine üretim sürümü olan bu oyun Unreal Engine ile sıfırdan geliştiriliyor. The Awakened remake, Çağdaş grafikleri, animasyonları, genişletilmiş bir kıssayı, bir sürü Yan misyonu ve Türlü oynanış ögelerini biz oyunculara sunmayı hedefliyor.
 
Sherlock Holmes: The Awakened Remake oynanış fragmanı
 
 
 
1 buçuk dakikaya yakın olan Sherlock Holmes: The Awakened Remake oynanış fragmanında oyun içerisinde yer Meydan bulmaca mekanikleri, ortamlar, kanıtları toplayacağımız ve karşılık arayacağımız sistem, karakterlerin yürüyüş animasyonları, ışıklandırma sistemleri, Ara sahneler ver daha fazlası yer alıyor.
 
Sherlock Holmes: The Awakened Remake ne Vakit çıkıyor? 
 
Oyun Türkçe iç Yekün 15 lisanı destekliyor ve Biricik oyunculu bir Bina sergiliyor. Sherlock Holmes: The Awakened, Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam üzerinden çıkacak. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1949030/Sherlock_Holmes_The_Awakened/
 
İlk oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir