Football Manager 2023’ün PS5 Konsol Sürümü Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 03, 2022 Yorum Yok

 
Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA Europe tarafından yayınlanacak olan menajerlik Yönetim spor oyunu Football Manager 2023 bütün platformlar için duyurulmuştu. 8 Kasım’da piyasaya sürülecek olan bu oyunun PlayStation 5 konsol sürümü ne yazık ki ertelendi. Ertelenmenin akabinde yeni bir çıkış tarihi açıklanmadı.
  
Football Manager 2023’ün PS5 sürümü belirtilmeyen bir tarihe ertelendi 
 
 
 
Menajerlik oyunu FM 2023’ün PS5 sürümünün ertelenmesi hakkında Türlü açıklamalar yapıldı. Bu kapsamda birinci olarak Sports Interactive stüdyo yöneticisi Miles Jacobson şunları söyledi: “Birkaç hafta boyunca ortaklarımızla yorulmadan çalıştık ve Fazla yorulduk. Sports Interactive’deki yetenekli beşerler bir müddettir bu oyun üzerinde Fazla sıkı çalışıyor. Hasebiyle bu erteleme kararını vermek bizim Fazla güç oldu. Bu oyunu en kısa müddette PlayStation 5 oyuncularına sunmak istiyoruz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz.” 
 
Diğer taraftan yayıncı SEGA takımı bir açıklamada bulundu. Bu açıklamada, Muhtemel olan en kısa müddette PS5 için yeni bir çıkış tarihini açıklayacağını belirtti. Ayrıyeten grup, oyunu PlayStation Store üzerinden ön sipariş olarak Meydan kullanıcıların Müsait olduğu durumlarda Geri ödeme alabileceğini bildirdi.
 
Serinin yeni oyunu olacak Football Manager 2023, Türkçe iç toplamda 16 lisanı destekliyor.  
 
Oyunun çıkış yapacağı platformlar
 
 
– Football Manager 2023 (PC [Steam, Epic Games Store, Microsoft Store], Xbox Game Pass PC)
– Football Manager 2023 Console (PS5, Xbox Series, Xbox One, PC [Microsoft Store], Xbox Game Pass)
– Football Manager 2023 Mobile (iOS, Android)
– Football Manager 2023 Touch (Switch, Apple Arcade)

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir