Forspoken için Büyü Sitemini Gösteren Yeni Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 03, 2022 Yorum Yok

 
Dünyasıyla ve Cenk sistemiyle dikkatleri üzerine çeken ve beklenen oyunlardan birisi olan Aleni dünya aksiyon macera rol yapma oyunu Forspoken için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediliyor. Yayıncı Square Enix ve geliştirici Luminous Productions tarafından oyunculara sunulacak olan bu oyunun yeni fragmanında Cenk ve büyü sistemine bir nazar atılıyor. Fragmanda anne Ira olan Frey Holland’ın kullandığı marifetler ve kullanış halleri yer alıyor.
 
Ana Ira Frey ile Fazla sayıda beceriyi düşmanlara karşı kullanacağız 
 
 
 
Sihir ve büyünün Cenk sisteminin temelini oluşturduğu Forspoken’da oyuncular Fazla sayıda yeteneğin kilidini açabilecek ve düşmanlara karşı uygulayabilecek. Forspoken’da kullanacağımız büyü gücü geometrik desenlerle tasvir edilecek. Bu da estetik açıdan daha güzel bir görsellik oluşturacak.
 
Oyundaki her büyü maharetinin üzerinde profesyonel görsel sanatkarların, oyun tasarımcılarının ve programcıların çalıştığı ve Aka emek harcadığı belirtiliyor. Bu çalışmaları hem fragman hem de görseller aracılığıyla görebiliyoruz.
 
 
 
Forspoken’da kullanacağınız Türlü büyü hünerleri olacak. Bunlar ortasında yer alan Burst Shot ile seri atışlar yapabilecek ve Meydan hasarı veren patlayıcı kaya kesimlerini düşmanların üzerine yığabileceksiniz. Cataract marifeti ile düşmanları içine çeken ve bu sırada onlara hasar veren sulu bir girdap oluşturacak ve onları alt edebileceksiniz. diğer bir marifet olan Genesis ile de yere vurarak toprağın altından dikenli kolları çıkaracak ve düşmanları buraya hapsedeceksiniz.
 
Forspoken, 24 Ocak 2023’te PlayStation 5 ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1680880/Forspoken/
 
Forspoken – Deep Dive: Magic Combat fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir