Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyununun Yeni Booster Seti Magnificent Mavens Çıktı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 04, 2022 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün prestijiyle Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG)’nun orijinal booster seti Magnificent Mavens’in Avrupa ve Okyanusya’da piyasaya çıktığını duyurdu.
 
Yu-Gi-Oh! TCG’nin 2022 Holiday Box booster (güçlendirici) seti Magnificent Mavens, evvelki setlerden düzinelerce tanınan kartın yanı Dizi Özgün Yu-Gi-Oh! animasyonundan Sky Strikers, Mayakashis, Witchcrafters ve Ishizu Ishtar’ın Destesi için yeni kartlar içeriyor. August’un Power of the Elements’tan Tearlaments temasını oynuyorsanız, Ishizu’nun destesiyle mükemmel kombinasyonlar yapabilirsiniz.
 
Tamamen folyolu Ultra Rare booster seti, bu dört tema için yeni kartların yanı Dizi Black Lustre Soldier, Soldier of Chaos, Swordsoul of Mo Ye, Traptrix Sera ve Blue-Eyes Abyss Dragon üzere ortalarında efsane kartlar olan düzinelerce karttan oluşmakta.
 
 
Magnificent Mavens, 103 Ultra Ender karttan oluşan tamamı folyolu bir set. Bu kartların 6’sı yeni hiyeroglif Firavun’un Ender (Pharaoh’s Rare) kartları olarak geliyor; ayrıyeten sette Pharaoh’s Rare olarak bulunan 12 kart yer almakta ki bu da setin tamamında 18 Pharaoh’s Rare kartı olması demek. Geçen Yıl King’s Court booster setinde birinci Kez görülen Pharaoh’s Rare kartları, Fazla Özel Mısır Hiyeroglif folyosuna sahip. Bu, Pharaoh’s Rare varyantlarının ikinci Kez ortaya çıkışı! Ayrıyeten Magnificent Mavens kutuları Sky Strikers, Witchcrafters yahut Mayakashis temalı Yekün altı dizayndan birini içeren kart kılıfları barındırıyor.
 
Magnificent Mavens kutularından her birinde:
– 70 kart kılıfından bir paket (Sky Strikers, Mayakashis, or Witchcrafters temalı 6 dizayndan biri)
– Her pakette 5 Ultra Rare Kart içeren 4 booster paketi
– Egyptian Hieroglyphic Pharaoh’s Rare Ultra Rare folyo tarzında Özel kartlar.
 
Daha Çok bilgi için: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=2022-holiday-box 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir