oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. The Last of Us dizisi rekor kırıyor! Her bölümü ortalama 32 milyon izlendi!

The Last of Us dizisi rekor kırıyor! Her bölümü ortalama 32 milyon izlendi!

admin admin -
14 0

 
Oyun serisi olarak karşımıza çıkan The Last of Us geldiğimiz noktada bir televizyon dizisine uyarlandı ve birinci dönemi yayınlandı. Aka İlgi gören dizi, Warner Bros. Discovery’nin yakın tarihli bir mali rapor güncellemesinde her kısmın ortalama 32 milyon izlendiği ortaya çıktı. Bu da dizinin Aka bir muvaffakiyete imza attığı manasına geliyor.
 
The Last of Us milyonlara hitap etmeye devam ediyor
 
 
 
The Last of Us’ın televizyon dizisinin sırf Amerika Birleşik Devletleri’nde ortalama kısım başına yaklaşık 32 milyon izleyiciye ulaştığı ortaya çıktı. Bu kapsamda hem Latin Amerika’da hem de Avrupa’da HBO Max tarihinin en Fazla izlenen dizisi olduğu bildiriliyor. 
 
15 Ocak vizyona giren The Last of Us’ın birinci kısmı ağır ilgiyle birlikte hala izlenmeye devam ediyor. Bu İlgi hem oyunların satışlarını attırıyor ve hem de milyonlarca yeni takipçiyi The Last of Us’ın dünyasıyla tanıştırıyor. 
 
2013’te PlayStation 3’e Özel bir oyun olarak piyasaya sürülen The Last of Us şimdilerde Fazla daha tanınan hale gelmiş durumda. Seri günümüzde yeni teknolojilerle birlikte tekrardan geliştirildi ve oyunculara sunuldu.
 

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir