İki Türü Birbirine Harmanlayan Yapım Silica Erken Erişim Olarak Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 06, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Bohemia Interactive, birinci Şahıs nişancı tipini gerçek vakitli strateji ile harmanlayan Silica’nın Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlandığını duyurdu. Oyunun erken erişim sürüm fiyatı 190,00 TL.
 
Erken erişim sürümü neler içeriyor?
 
 
 
Silica’nın erken erişim sürümü iki oyun modunu içeriyor. Bu modlar ortasında yer Meydan “Strateji” modu, oyuncuları bir kumandan rolüne büründürüyor. Bu mod içerisinde gerçek vakitli strateji tecrübesi ya da birinci Şahıs nişancı tecrübesi oyunculara sunuluyor.
 
İkinci oyun modu olan “Arena”, bütün Cenk ünitelerini içeriyor ve büsbütün birinci Şahıs bir nişancı tecrübesini bizlere aktarıyor. Oyunun öte yandan yaklaşık bir Yıl Erken Erişim’de kalması ve bu mühlet zarfında yeni güncellemeler alması bekleniyor. 
 
Silica, birinci Şahıs nişancı (fps) oyun cinsini gerçek vakitli strateji ögeleriyle harmanlayarak farklı bir oyun tecrübesini bizlere sunmaya hazırlanıyor. Oyun biz oyunculara iki farklı tecrübesi oynama imkanı veriyor ve iki Cin ortasından istediğimizi seçebiliyoruz. İster birinci Şahıs olarak ilerleyebiliyor istersek de rts tecrübesiyle devam edebiliyoruz.
 
Silica oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir