Çevrimiçi nişancı oyunu Starship Troopers: Extermination bu ay geliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 06, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Offworld Industries, takım tabanlı (co-op) birinci Şahıs nişancı oyunu Starship Troopers: Extermination’ın 17 Mayıs’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun erken erişim sürüm fiyatı 24.99 dolarlık bir etikete sahip olacak. Türkiye fiyatı bilinmiyor.
 
Oyunun erken erişim sürümünde Geri bildirimler önemsenecek
 
 
 
Oyunun erken erişim sürümünde Offworld Industries oyuncu Geri bildirimlerini önemseyecek ve gelen bildirimlere nazaran oyunun yapısını güncelleyecek. Bu mühlet zarfında oyuna yeni içerikler, mekanikler, dizaynlar ve daha fazlası eklenecek. 
 
Erken Erişim’in birinci gününden itibaren oyun hem strateji hem de Cenk odaklı oynanışa sahip bir tecrübesi oyunculara sunacak. Oyuncular çatışma dışındayken operasyon üsleri inşa edebilecek ve güçlendirebilecek. Oyunda oyuncular kendilerine ilişkin bir üs inşa edecek ve burayı muhafazaya çalışacak. 
 
Oyun içerisinde farklı farklı silahlar ve yapılar bulunacak. Bunları kendi stratejinize nazaran seçebilecek ve düşmanları karşı kullanabileceksiniz. Oyunda Fazla farklı özelleştirme sistemleri ve geliştirme sistemleri de yer alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir