Spider-Man Remastered’ın bağımsız sürümü PS5 için çıkış yaptı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 06, 2023 Yorum Yok

 
Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony tarafından daha Evvel sırf Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition’ın bir kesimi olarak PS5’te sunulan Spider-Man Remastered’ın Müstakil sürümü yayınlandı. Bağımsız sürüm PlayStation Store üzerinden 459,00 TL’den satışta.
 
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 fiyatı ise 619,00 TL.
 
Spider-Man Remastered PS5’te artık başka olarak satın alınabiliyor
 
 
 
Geçtiğimiz Çarşamba günü Sony, oyunun Müstakil bir sürümünü bu ayın sonlarında yayınlamayı planladığını duyurdu. Lakin ayın sonlarına ulaşmadan birkaç gün sonra bu sürüm yayınlandı ve artık satın başka olarak satın alınabiliyor.
 
Öte yandan PS4 konsolunda Marvel’s Spider-Man’in fizikî yahut dijital bir kopyasına sahip olan oyuncular, PS5 üzerinde Spider-Man Remastered’a 10 dolar karşılığında yükseltebiliyor. diğer taraftan Spider-Man’in rastgele bir sürümünü talep eden PlayStation Plus kullanıcıları, PS5 yükseltme seçeneğinden yararlanamıyor.
 
Spider-Man Remastered şu anda PlayStation Plus Oyun Kataloğu’nda bulunuyor ve oyun 15 Mayıs’ta bu hizmetten kaldırılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir