Oynaması Ücretsiz Dövüş Oyunu Idol Showdown, PC için Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 06, 2023 Yorum Yok

 
Besto Game Team, Hololive hayranları tarafından geliştirilen dövüş oyunu olan Idol Showdown’ı PC için Steam üzerinden oynaması fiyatsız olarak piyasaya sürdü.
 
Oyunda şuan için sekiz Ira mevcut. İleri vakitlerde fiyatsız olarak piyasaya sürülmesi planlanan en az üç ek dövüşçü bulunmakta.
 
Oyun için bir tanıtım görüntüsü da yayınlandı. Tanıtım görüntüsünde ise oyundaki dövüş tarzları yer alıyor. ek olarak idol karakterinizi seçerek düşmanları yenebileceğinizi ve ekipmanınızdan eşyalarınızı düzenleyebileceğiniz gösteriliyor.  
 
Idol Showdown, Geri alma File koduyla desteklenen, hayran üretimi bir hololive dövüş oyunu tecrübesidir. En sevdiğiniz sanal Yetenek olarak heyecan verici düellolara katılın ve oyunun öğrenmesi kolay denetimlerini kimin en kuvvetli idol olarak kullandığını herkes için kanıtlayın. Gösterişli taarruzlar ve yüksek oktanlı aksiyonla Cenk alanında kaosu artırın.
 
Oyunun Steam Sayfası 
https://store.steampowered.com/app/1742020/Idol_Showdown/ 
 
Tanıtım Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir