oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Stalker 2 için sessizlik bozuldu! Kısa bir oyun içi fragman yayınlandı

Stalker 2 için sessizlik bozuldu! Kısa bir oyun içi fragman yayınlandı

admin admin -
12 0

 
Bir müddettir sessizliğe bürünen ve rastgele bir haber çıkmayan STALKER 2: Heart of Chornobyl için kısa bir oynanış/motor içi görüntü yayınlandı. GSC GameWorld tarafından geliştirilen oyunun yayınlanan bu yeni fragmanında karakterimizi bir güç içeceği içerken görüyoruz. İçeceği içtikten sonra bir anlık kamera sarsılıyor.
 
Stalker 2 için yeni oynanış videosu Xbox etkinliğinde gelebilir
 
 
 
Sorunlu geliştirme sürecine sahip olan kıyamet sonrası Aleni dünya hayatta kalma oyunu STALKER 2: Heart of Chornobyl şu anda geliştirilmeye devam ediyor. Başlangıçta 2022 yılı içerisinde çıkış yapması planlanan fakat 2023’e ertelenen oyunun bu Yıl çıkması hedefleniyor. Lakin Aleni olmak gerekirsek oyunun 2024 yılına kayması mümkün.
 
Bildiğiniz üzere GSC GameWorld, Ukrayna merkezli bir takım. Yaşanan Rusya/Ukrayna savaşı sebebiyle topraklarını terk etmek durumunda kalan ekip STALKER 2: Heart of Chornobyl üzerinde elinden geldiğince çalışmayı sürdürdüklerini bildiriyor. 
 
Öte yandan tahminlere nazaran Haziran ayında yapılacak olan Xbox Showcase’inde (canlı yayın etkinliği) STALKER 2 için genişletilmiş bir oynanış görüntüsü gelecek. Fakat bu durum yalnızca varsayımdan ibaret.
 
Kısa oyun içi fragman 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir