The Witcher 3 HD Reworked projesi için karşılaştırma videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 06, 2023 Yorum Yok

 
Mod geliştiricisi Kamu Hogan PL, The Witcher 3’ün Yeni nesil sürümü için yakında çıkacak olan HD Reworked Project Modu için yeni bir ön izleme görüntüsü yayınladı. Bu görüntü içerisinde oyunda yer Meydan dokuların nasıl değiştiğini ve nasıl daha âlâ bir görünüme kavuştuğunu mukayeseli olarak görebiliyoruz.
 
Yeni nesil sürüme fan üretimi HD mod geliyor
 
 
 
HD Reworked Project modu, The Witcher 3 oyuncularının sahip olması gereken HD doku paketlerinden biri. The Witcher 3’ün Next-Gen (yeni nesil) sürümü, elden geçirilmiş / düzenlenmiş dokuların birçoklarını içerirken yeni mod bu dokuları daha uygun bir pozisyona getirmeyi hedefliyor. Yani bu çalışmaya modun modu diyebiliriz.
 
Öte yandan şu anda geliştirilme basamağında olan HD Reworked Project modunun ne Vakit yayınlanacağı konusunda rastgele bir ayrıntı yok. Çıkış tarihi verilirse mevzuyu tekrardan gündeme alır ve kıymetlendirebiliriz. Şimdilik aşağıdaki karşılaştırma görüntüsüne bakabilir ve istikbal olan modun nasıl bir yapıyı bizlere sunacağını görebiliriz.
 
The Witcher 3 HD Reworked modu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir