The Game Awards Önceki Etkinliklere Göre Daha Kısa Sürecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Her Yıl Aralık ayında düzenlenen oyun Ödül merasimi The Game Awards, her zamanki gibi sektörün en Değerli isimlerinden biri olan Geoff Keighley tarafından sunulacak. 8 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek olan bu Faaliyet için Keighley, izleyicilerden gelen Geri bildirimler ışığında yaklaşan şovun daha kısa olacağını söyledi.
 
Keighley, The Game Awards için Türlü açıklamalarda bulundu 
 
 
 
Keighley önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan bu yılki oyun mükafatları aktifliği için Çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda şunları söyledi: “Bu Yıl yaptığımız farklı bir şey var. O da gösteriyi biraz daha kısa tutmak. Provalarımız bitene kadar resmi olarak bir şey söylemeyeceğim. Fakat bu Yıl Fazla daha kısa bir Faaliyet olacağını düşünüyoruz.” 
 
Keighley şöyle devam etti: “Ayrıca evvelki etkinliklere nazaran bu Yıl daha az Aka oyun yer alacak. Aktifliğin müddetini Değerli ölçüde kısa tutmaya çalışıyoruz. Münasebetiyle göstereceğimiz oyunlar da bu kısıtlı olacak.” 
 
Etkinlikte Tekken 8’in yer alacağı doğrulandı. Bunun dışında Crash Bandicoot Wumpa League duyurulabilir. Gösteride olmayacak oyunlardan biri Mortal Kombat geliştiricisi NetherRealm’in yeni oyunu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir