The Callisto Protocol’ün Ardından Krafton Hisseleri Düşüş Yaşadı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen üçüncü Şahıs hayatta kalma dehşet oyunu The Callisto Protocol, genel olarak PC’de optimizasyon sıkıntıları nedeniyle düşük inceleme puanları (oyuncu incelemeleri) gördü ve Çeşitli oyun kuruluşlarından ortalama 70 – 75 puan aldı.
 
PUBG: Battlegrounds ve TERA’nın gerisindeki Güney Koreli şirket Krafton tarafından yayınlanan The Callisto Protocol’ün akabinde şirket, Kore borsasında kayda değer bir düşüş yaşadı.
 
Dead Space’in geliştiricileri tarafından üçüncü Şahıs hayatta kalma oyunu
 
 
 
Dead Space’in geliştiricisi Striking Distance tarafından oyunculara sunulan bu üretimin yayınlanmasının ardından Krafton, 11 Kasım’dan bu yana yüzde 8,41’lik bir düşüşle geçtiğimiz haftayı kapattı. Oyun şu anda inceleme ve puanlama sitesi Metacritic’te 75 ( Xbox Series X/S ve PC ) ve 76 ( PS5 ) puanlara sahip.
 
Tokyo merkezli oyun sanayisi danışmanlığı Kantan Games’in CEO’su Serkan Toto, puanların birtakım yatırımcıların umduğundan daha düşük olduğunu öne sürdü. The Callisto Protocol, PCGamesN’den 9/10, IGN’den 7/10 ve Gamespot’tan 5/10 iç olmak üzere Fazla Çeşitli puanlar aldı.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir