Dragon Age: Dreadwolf için Yeni Fragman Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare tarafından oyunculara sunulacak olan bir sonraki Dragon Age oyunu Dreadwolf için yeni ve kısa bir sinematik fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda, Solas’ın öyküsü cüce Varric Tethras tarafından anlatılıyor. 
 
Dragon Age: Dreadwolf’un Alfa süreci tamamlandı 
 
 
 
Dragon Age: Dreadwolf yakın vakitte Alfa geliştirme sürecini tamamladı. Bu sayede oyunun bir adım daha ileriye gittiğini biliyoruz. Tekrar geldiğimiz noktada BioWare genel müdürü Gary McKay yeni bir blog gönderisinde, oyunun artık baştan sona oynanabileceğini belirtti. Grup hala işin başında olduklarını ve gösterecek Fazla şeylerin olduğunu da bildirdi.
 
Blog gönderisinde genel olarak, Alfa sürecinin tamamlanmasının kilometre taşlarından biri olduğundan, hala yapılacak Fazla Çok işin olduğundan, oyunun Temel DNA’sının korunacağını hatta ileri düzeye taşınacağından, oyun içerisinde bir öykünün, akılda kalıcı karakterlerin, diyalogların ve sinematiklerin yer alacağından bahsedilmişti. 
 
Dragon Age: Dreadwolf’un çıkış tarihi ve platformları şimdi açıklanmadı. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir