The Dark Pictures Anthology: Man of Medan Switch konsoluna çıkış yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 05, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Supermassive Games, dehşet oyunu serisinin birinci oyunu olan The Dark Pictures Anthology: Man of Medan’ın Nintendo eShop üzerinden 19.99 dolarlık bir fiyatla Switch için çıkış yaptığını duyurdu. The Dark Pictures Anthology: Man of Medan birinci olarak 29 Ağustos 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için akabinde 28 Eylül 2022’de PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürüldü.
 
İlk oyun Switch’e geldi
 
 
 
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan’ın Switch sürümü Nintendo eShop sayfasındaki bir bilgilere nazaran 24 FPS’te çalışacak. Seçimlerin Değerli olduğu oyunu artık Switch konsolunda deneyimleyebilecek ve dilediğiniz yerden oyunu oynayabileceksiniz. Seçimler oyundaki gidişatı etkileyecek.
 
Oyunun öteki yandan Switch konsoluna çıkış fragmanı yayınlandı. Bu fragman içerisinde oyunda yer Meydan karakterler, kimi atmosferler, Uzaklık sahneler ve daha fazlası yer alıyor. 
 
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan – Switch konsol çıkış fragmanı
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir