oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Amnesia: The Bunker için 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Amnesia: The Bunker için 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

admin admin -
14 0

 
Geliştirici grup Frictional Games, endişe temalı birinci Şahıs hayatta kalma aksiyon macera oyunu Amnesia: The Bunker için 10 dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınladı. Bu oynanış görüntüsü içerisinde daha Evvel yayınlanmayan imajlar yer alıyor. Oynanış görüntüsüyle birlikte oyunun Temel yapısını anlayabiliyor ve nasıl bir atmosfere sahip olacağını görebiliyoruz.
 
SOMA ve Amnesia’nın yapımcılarından
 
 
 
Korku oyunu Amnesia: The Bunker, SOMA ve Amnesia’nın üretimcileri tarafından bizlere sunulacak olan birinci Şahıs dehşet oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birinci Dünya Savaşı’ndan kalma bir sığınakta Biricik başımıza kaldığımız oyun içerisinde bu sığınağı keşfedebiliyor, etrafı araştırabiliyor ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Elimize silah alabildiğimiz ve kendimizi savunabildiğimiz oyunda bu sığınaktan kurtulmak için Çeşitli ataklar yapıyoruz.
 
Karanlık bir atmosferin bizlere aktarılacağı oyunda ne değerine olursa olsun ışıkları Aleni tutmaya çalışacak ve hayatta kalmaya uğraşacağız. Daimi olarak kendimizi gergin hissedeceğimiz oyunda farklı farklı endişe sekansları da bizlere aktarılacak.
 
Amnesia: The Bunker, 23 Mayıs’ta Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Amnesia: The Bunker – 10 dakikalık oynanış videosu 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir