LEGO 2K Drive’ın sezon detayları belli oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 05, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 2K ve geliştirici Visual Concepts, LEGO 2K Drive’ın çıkış sonrasında var olacak “Drive Pass”i hakkında yeni bilgiler yayınladı. Çeşitli çabaları bünyesinde barındıran Drive Pass ile yeni mükafatların kilidini açabilecek ve ardından yeni içeriklere erişebileceksiniz. Her dönem farklı çabaları oyunculara sunacak.
 
LEGO 2K Drive dönem detayları
 
 
 
Drive Pass’in birinci dönemi Haziran ayında oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte başlayacak. Her dönemde yeni zorluklar ve açılacak 100 Tertip yer alacak. Her dönemde farklı fiyatsız mükafatlar bulunacak ve bunları Türlü çabaları tamamlayarak elde edebileceksiniz. Oyunun birinci döneminde yeni şoförler, çıkartmalar, yetenekler, sesler ve daha fazlası oyunculara sunulacak.
 
Her dönem içerisinde satın alabileceğiniz Premium Drive Pass ve diğer taraftan Year 1 Drive Pass seçeneği de yer alacak. Her Premium Drive Pass, Dodge ve Nissan üzere tanınan araba üreticilerinin yeni araçlarını ve daha fazlasını oyunculara sunacak.
 
LEGO 2K Drive, 19 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için çıkış yapacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir