The Dark Pictures Anthology: Directive 8020 Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Uzun müddettir devam eden ve oyuncular tarafından bilinen The Dark Pictures Anthology serisinin yeni oyunu duyuruldu. İnteraktif bir yapıya sahip olan bu hayatta kalma endişe serisinin yeni oyunu The Dark Pictures Anthology: Directive 8020 olacak. Bu yeni oyun serinin ikinci döneminin başlangıcı niteliğinde.
 
Sezon finali The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me ile yapılacak
 
 
 
The Dark Pictures Anthology: Directive 8020 olarak duyurulan yeni oyun şu anda geliştirme evresinde. Directive 8020 serinin ikinci döneminin başlangıcı niteliğinde olacak. Birinci dönemin finali ise şimdi çıkış yapmayan The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me oyunu ile yapılacak. The Devil in Me ayrıyeten serinin dördüncü oyunu olarak piyasaya sürülecek.
 
The Dark Pictures Anthology serisi Until Dawn’u yapan stüdyodan birbirinden bağımsız, başka istikametlerde ilerleyen, sinema tadında bir endişe oyunu serisi olarak karşımıza çıkıyor. Seride yer Meydan oyunları oynaması hayli kolay.
 
The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, 18 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
The Dark Pictures Anthology: Directive 8020 İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir