Beklenen Devam Oyunu Dead Island 2 Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilen zombi temalı aksiyon macera oyunu Dead Island 2 ne yazık ki ertelendi. Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios tarafından oyunculara sunulacak olan Dead Island’ın devamı Dead Island 2, 3 Şubat 2023 çıkış tarihinden 28 Nisan’a ertelendi. Oyun artık bu tarihten itibaren PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için var olacak.
 
Aralık’ta Dead Island 2 için canlı yayın aktifliği yapılacak
 
 
 
Aksiyon oyunu Dead Island 2 geliştirmenin nihayet evrelerinde yer alıyor. Bu süreçte oyunun Türlü tanıtımları yapılmaya devam ediliyor. Bu kapsamda geliştirici grup 6 Aralık’ta  The Dead Island 2 isimli bir canlı yayın aktifliği yapmayı planlıyor. Bu aktiflikte grup “heyecan verici yeni bir fragman ve oynanış videosunun” yayınlanacağını belirtiyor.
 
Dead Island 2’de birinci oyunda olduğunu üzere her yerde zombi ve zombi sürüleri yer alacak. Los Angeles kentinin öteki bir yansımasını bizlere sunan bu üretimde yeni yerler keşfedecek, yeni karakterler ile tanışacak ve zombileri avlamaya çalışacağız.
 
Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Epic Game store üzerinden 429 TL’den ön sipariş verebilirsiniz (Ön sipariş bonusları yer alıyor). 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir