Pokemon’dan ilham Alan Çok Oyunculu Yapım DokeV Yeni Maceralar Sunacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Black Desert Online’ın imalcisi Pearl Abyss tarafından geliştirilen Aleni dünya aksiyon macera oyunu DokeV bizlere Yaratık toplama temasını sunacak. Pokemon’dan ilham Meydan DokeV için çıkış tarihi şimdi belirli değil. Takım çıkış tarihi hakkında “DokeV’nin çıkış vaktine karar verilmedi. Detayları daha sonraki bir basamakta iletmeyi amaçlıyoruz” sözlerini kullandı.
 
İlk olarak 2021 yılında oyun içi fragman ile duyurulan DokeV için yeni haberler çıkmaya devam ediyor. Bunun dışında DokeV’nin üretim grubunun şirketten ayrıldığına dair kimi dedikodular bulunuyor. Pearl Abyss takımı bu dedikoduların hakikat olmadığını; “Oyunun baş imalcisi Sangyoung Kim ve baş oyun dizayncısı Changki Nam da iç olmak üzere DokeV’nin çekirdek geliştirici grubu hala tıpkı proje üzerinde çalışıyor.” cümleleri ile ilettiler.
 
Ekip şu anda DokeV ve Crimson Desert oyununa odaklanmış durumda
 
 
 
Geliştirici ekip Pearl Abyss şu anda açık dünya aksiyon macera oyunu Crimson Desert’e ve aksiyon macera oyunu DokeV oyununa odaklanmış durumda. Her iki oyunu da tıpkı anda geliştiren grup bu süreçte sıkı bir çalışma içerisine girmiş bulunmakta. 
 
Crimson Desert, hayali bir dünyada geçecek. Hayatta kalma savaşında üç kabile Pywell kıtasının denetimine ele almak için gayret edecek. Biz de bütün bunlara şahitlik edeceğiz.
 
Crimson Desert Aleni dünya aksiyon-macera oyunu olarak DokeV ise bir Yaratık toplama Aleni dünya aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir