Savaş Oyunu Warlander’ın Konsollar ve PC için Çıkış Tarihi Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı PLAION ve geliştirici Toylogic, oynaması fiyatsız, üçüncü şahıs, çevrimiçi Fazla oyunculu Cenk oyunu Warlander’ın 24 Ocak 2023’te Steam üzerinden PC için, akabinde Nisan ayında PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacağını duyurdu. ek olarak 12 Eylül’de başlayan PC Aleni beta testi, 18 Kasım’da sona erecek.
 
Yüz bireye kadar oyuncu dayanağı, rakiplerin kalesine girme çabası ve anne çekirdeği yok etme temeline dayanan Warlander’da çatışmalar ve kale kuşatmaları yer alacak. Oyuna iki yahut beş başka ordunun bir modülü olarak katılabilecek ve savaşabileceksiniz.
Warlander’da oyuncular eşsiz maharetlere sahip bir savaşçı, din adamı yahut büyücü olarak oynayabilecek. Oyuncular bu oyunda maharet ve Yetenek özelleştirmesi yapabilecek. Oyun birinci etapta iki oyun moduna sahip olacak. Birincisi, 40 oyuncuya kadar iki ekipli mod Öteki ise 100 oyuncuya kadar beş kadrolu mod.
 
Oyunun Steam sayfası
https://store.steampowered.com/app/1675900/Warlander/ 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir