MMORPG ArcheAge II Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 17, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Kakao Games ve geliştirici XLGAMES, konsollar ve PC için Aleni dünya aksiyon MMORPG ArcheAge II’yi duyurdu. Belli konsollar ve çıkış tarihi açıklanmadı. Duyuru fragmanı, baş üretimci Jake Song’un yer aldığı bir röportaj görüntüsüyle Bir arada yayınlandı.
 
Jake Song: “ ArcheAge II, Aleni dünya aksiyon MMORPG’sidir ve dünya çapında beğenilen ArcheAge’in devamıdır. Oyun, hem PC’de hem de konsolda keyfini çıkarabileceğiniz Fazla platformlu bir oyun olarak geliştiriliyor.”
 
ArcheAge II’de odaklandığınız kimi Değerli özellikler nelerdir ?
 
Song: “Öncelikli odak noktamız, sürükleyici bir hikaye için yapımın yanı Dizi aksiyon dolu dövüş. Unreal Engine 5 ile AAA düzeyindeki görselleri hedefliyoruz ve kusursuz bir Aleni dünya tecrübesi sunmayı amaçlıyoruz.” 
 
Tanıtmak istediğiniz rastgele bir oyun içeriğiniz Mevcut mı?
 
Song: “ArcheAge I birçok oyuncu tarafından beğenildi, lakin sistemin kimi kusurları vardı. ArcheAge II’de, oyuncuların Biricik başlarına, kadrolar halinde yahut baskınlarda ticaret seferleri yapabilmeleri için ticaret sistemini geliştirmeyi amaçlıyoruz.
 
“ArcheAge I’in bir Öbür tanınan özelliği de Hane özelliğiydi. Daha Çok özelleştirme ekleyerek, oyuncuların kasabalarda arkadaşlarıyla yaşamalarına ve hatta lonca üyeleriyle kendi kasabalarını yaratmalarına müsaade vererek geliştirmeyi planlıyoruz.
 

“Dünyanın her yerinden ArcheAge’i destekleyen sayısız kullanıcıya şükranlarımızı sunmak istiyoruz. Geliştirme grubu, ArcheAge II ile yine sizlerle buluşmak için sahiden Fazla çalışıyor. bütün dayanağı takdir ediyoruz. Teşekkürler.”

Duyuru Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir