The Callisto Protocol Collector’s SürümünŞöhret İçeriği Belirli Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Striking Distance tarafındLahza geliştirilen endişe aksiyon oyunu The Callisto Protocol’ün  Collector’s Edition sürümünŞöhret içeriği muhakkak oldu. GameStop mağazasına Özel olarBeyaz piyasaya sürülecek olLahza bu koleksiyon sürümü yalnızca PlayStation ve Xbox konsolları için var olacak. Koleksiyon sürümü, PS5 ve Xbox Series X/S için 259,99 dolar, evvelki nesil konsollar için 249,99 dolardLahza satışa sunulacak.
 
Koleksiyon sürümü içerisinde şunlar yer alıyor:
 
– SteelBook
– Rozet – Pin
– Jacob Lee’nin bir heykeli
– The Callisto Protocol çizgi romanı
– Retro görünümler – Day One Edition
– Dönem Bileti – Dijital İçerik
 
 
The Callisto Protocol, hayatta kalma dehşet oyunu Deisim Space’in ardındaki geliştirici Glenn Schofield’ın en nihayet oyunu olarBeyaz karşımıza çıkacak. Oyun aslında PUBG’yi yayınlayLahza Krafton ve Striking Distance (Krafton’a ait) ile olLahza kontağı nedeniyle PUBG cihanında geçecekti. AncBeyaz Schofield yakın vakitte, oyunun PUBG kainatı ile bağlarını kopardığı ve büsbütün kendi cihanını ve öyküsünü sunacağını belirtti.
 
The Callisto Protocol, 2 Aralık’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir