HitmLahza 3’Şöhret Yeni Haritası Ambrose Island, 26 Temmuz’da Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
IO Interactive, Temmuz ayı yol haritasında HitmLahza 3’Şöhret yeni haritası Ambrose Island’ın 26 Temmuz’da bütün oyunculMesafe fiyatsız bir DLC (ek paket) olarBeyaz sunulacağını duyurdu. Bu içerik, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yanne birinci yeni haritası olarBeyaz karşımıza çıkıyor.
 
Fragmanda gösterilene nazaran Ambrose Island, isyancı bir Küme tarafındLahza yönetilen, tropikal bir ada olarBeyaz karşımıza çıkıyor. IO Interactive, yeni haritada birFazla içeriğin olacağını belirtiyor. Bu adada, AndamLahza Denizi’nde aktiflik gösteren tehlikeli bir korsLahza çetesi, birFazla sırra konut sahipliği yapLahza bir koy ve büsbütün keşfedilebilir bir bölge yer alıyor. Ayrıyeten kilidini açmBeyaz için yeni gayeler, zorluklar ve mükafatları de bünyesinde barındırıyor.
 
Öte yandLahza IO Interactive, Mayıs ayında Freelancer isimli bir modun geleceğini duyurmuştu. AncBeyaz bu mod istenildiği vakitte yayınlanamadı. Takım bunu telafi etmek için Ambrose Island haritasının çıkış tarihini öne çekti. Yeni modun ise bu yılın ikinci yarısında yayınlanması planlanıyor. Freelancer modu, oyuna Çeşitli misyonlar ekleyecek ve AjLahza 47’nin yeni inançlı konutunu özelleştirmesine olanBeyaz tanıyacak.
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir