Rockstar, Red Deisim Online’daki Odağını GTA VI’ya Kaydırdı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Sevilen Grand Theft Auto serisinin geliştiricisi Rockstar Games bir haber gönderisinde, nihayet birkaç yıldır geliştirme kaynaklarını GTA serisinin bir sonraki oyununa kaydırdığını açıkladı. Bu durum Rockstar’ın Red Deisim Online’a daha az odaklanmasına neden oldu.
 
Rockstar, odağını serinin yeni oyununa kaydırırken Red Deisim Redemption 2’nin çevrimiçi modu için artık Aka içerik güncellemelerinin gelmeyeceğini açıkladı. Red Deisim Online’a olLahza dayanağını Kıymetli ölçüde azalttığını duyurLahza Rocsktar, kaynakların birçoklarını GTA VI için harcayacak. Rockstar, yeni oyun ile “beklentilerini ötesine geçmeyi” istediğini bildirdi. Firma bu kapsamda, yeni modlar yahut Aka güncellemeler eklemek yerine Red Deisim Online’daki var modları geliştireceğini belirtti.
 
Rockstar açıklamasında şunları bildiriyor: “nihayet birkaç yıldır kaynaklarımızın birçoklarını Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki oyun için harcıyoruz. Yeni oyun ile oyuncuların beklentilerini aşmayı istiyoruz. Yaşadığımız bu süreçDeri ötürü, Red Deisim Online’ı destekleme konusunda birtakım değişikliklere gittik.
 
Red Deisim Online’daki var modları daha da geliştirecek ve yeni misyonlar sunmaya devam edeceğiz. Sezonluk Özel etkinlikler ve tecrübe iyileştirmeleri sunacağız ancBeyaz evvelki yıllarda yaptığımız gibi Aka içerik güncellemeleri yerine var modları destekleyeceğiz ve geliştireceğiz.
 
Topluluğumuza Daimi dayanakları için bir Defa daha teşekkür etmek istiyoruz. Bu noktaya kadar aldığımız bütün yapan Geri bildirimler için gerçekDeri minnettarız.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir