Satranç Severlerin Deneyebileceği 16 Oyun

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Oyun dünyası içerisinde aksiyondLahza maceraya keşiflerden bulmacalMesafe birFazla Öge bulunuyor. Her oyuncu farklı farklı çeşitleri seviyor ve o yapımlMesafe yöneliyor. Bulmaca ve ağır düşünmeyi gerektiren oyunlar uzun mühlet oynandığı zamLahza oyuncuyu gerçekDeri yoruyor. Satranç ise strateji ve düşünme üzere hareketleri birleştiriyor.
Satranç oyunu DerVaziyet DerVaziyet her bölüme hitap ediyor. Oyunu öğrenmek kHadise fakBeygir rakibi alt etmek için ağır strateji gerektiriyor. Uzun mühlet oynayanlar için bu durum daha kHadise hale gelebiliyor ancBeyaz yeni girAmel yapmış olanlar için tam aksisi.
Satranç, başkalarından daha uygun oynuyorsLahza Fazla daha eğlenceli bir aktivite. BKocamLahza sizi satranç oyununa Davet ediyorsa ve kendinden eminse bu onun uzun müddettir oynadığı manasına geliyor. Oyunu uzun müddet oynayLahza oyuncular, strateji, derin düşünme ve evvelden plLahza yapma üzere yetenekler konusunda bir adım önde oluyor.
Öte yandLahza birFazla oyuncu için satranç oynaması sıkıcı ve katlanılması güç bir oyun olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Zira Daimi olarBeyaz birebir şeyleri yapmak, (Şayet mağlubiyete uğruyorsLahza durum daha da sıkıcı hale gelebilir), yapacağın şeylerin belirli olması ve yeniliklerin olmaması üzere nedenlerden Dolayı birFazla oyuncu kesitini hitap etmiyor. AncBeyaz şu anda halihazırda satranç oyununu daha eğlenceli hale getirmeye çalışLahza uygulamalar ve oyunlar yer alıyor.
Bu listemizde sizlere satrancı eğlenceli hale getiren üretimleri, yeni başlayanlar için Teklif niteliğindeki satranç uygulamalarını ve kendini geliştirmek isteyenler için satranç oyunlarını oyunu derledik. İşte listemiz:
1- Lichess
 
 
Lichess, fiyatsız olarBeyaz oyunculMesafe sunulLahza çevrimiçi satranç sitesi ve uygulaması. Lichess’in hem bir web uygulaması hem de mobVilayet uygulaması bulunuyor. Dileyenler iki yerden de ulaşabiliyor ve satranç tecrübesi yaşayabiliyor. 3 Temmuz 2010 yılında Fransız yazılımcı Thibault Duplessis tarafındLahza kurulLahza satranç uygulaması birFazla oyuncu tarafındLahza hala de kullanılıyor. Web uygulamasının yanı Dizi 11 ŞubBeygir 2015’te Android aygıtlara, 4 Marka 2015’te ise iOS cihazlMesafe çıkışını yaptı.
Litchess, kayıt olmadLahza isimsiz halde satranç oynamaya da imkân tanıyor. Bu platformda birFazla turnuva yapılıyor. ÇağdYemek tasarımı ve Fazla sayıda özelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bunun yanı Dizi reklamsız ve kaynBeyaz kodları Aleni bir halde hizmet veriyor.
UygulfakBeygir içerisinde oyuncuları bulabilir, takip edebilir ve onlMesafe meydLahza okuyabilirsin.
Oynadığınız her oyunun istatistiklerini görebilir ve satranç bulmacalarıyla pratik yapabilirsin. Çevrimiçi ve çevrimdışı özellikleri bulunLahza uygulfakBeygir içerisinde birFazla mod da bulunuyor. Bunlar ortasında Crazyhouse, Chess 960, King Of The Hill, Three-check, Antichess, Atomic satranç, Horde, Racing Kings yer alıyor.
Hem telefonlar hem de tabletler için tasarlanLahza bu uygulfakBeygir yatay modu destekliyor böylelikle oyuncular daha rahBeygir bir tecrübe yaşayabiliyor. Bunun yanı Dizi Litchess uygulaması 80 lisanı destekliyor. Ayrıyeten devinim açıklamaları sayesinde oyunu öğrenmeye çalışLahza oyunculMesafe da kolaylık sağlıyor.
 
2- Chess24
 
 
Litchess üzere hem web uygulaması hem de mobVilayet uygulaması olLahza ve öne çıkLahza satranç oyunu Chess24, Dünyanın her yerine erişim sağlıyor. Oyunda, uygulfakBeygir üzerindeki kullanıcılar yahut yaHisse zekaya karşı oynayabiliyorsunuz. Chess24 ile öteki oyunculMesafe meydLahza okuyabiliyor yahut arkadaşlarınızı oynamaya Davet edebiliyorsunuz. Çeşitli bulmacalar ve modlar ile de destekleniyor.
Chess24 kullanıcılMesafe genAmel kapsamlı bir satranç tecrübesi sunuyor. GErİlave web tarayıcısı üzerinden gerekse uygulfakBeygir üzerinden ulaşabileceğiniz bu oyunda Özel bir oda kurabiliyorsunuz. Bu uygulfakBeygir sayesinde satrancı birinci sefer oynayLahza oyuncular oyunu öğrenebiliyor hem de tecrübeli oyuncular kendilerini daha da geliştirebiliyor. Oyunu çevrimiçi yahut çevrimdışı olarBeyaz oynayabilirsiniz. Çevrimdışıyken yaHisse zekaya karşı çaba edebilirsiniz.
Öte yandLahza Chess24, satranç konusunda kendini geliştirmek isteyenlere birFazla avantaj sunuyor. En nihayet satranç turnuvası raporlarını, röportajlarını ve daha fazlasını içeren Özel bir haber kısmı de yer alıyor. Chess24 yaratıcıları Dünya Satranç Şampiyonu MagnUs Carlsen’in kurduğu Play MagnUs Şirketler Kümesi’nin bir modülü olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Gayeleri ortasında ise satranç oynamayı eğlenceli hale getirmek ve çevrimiçi satranç tecrübesini daha Çok bireye yaymBeyaz yer alıyor.
 
– Android uygulaması
– iOS uygulaması
3- Chessboard Kingdoms
 
 
MüstakVilayet geliştirici Hashed Egg tarafındLahza 2019 yılında sunulLahza bu oyun, satranç tecrübesinden ilolmamış alLahza bir üretimi oyunculMesafe sunuyor. PC platformu için yayınlanLahza Chessboard Kingdoms, 3D grafikleri ve animasyonlarıyla ön planne çıkıyor.
Chessboard Kingdoms, satranç mekaniğinden ilolmamış alLahza Fazla oyunculu, Dizi tabanlı bir strateji oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Bu oyunda savaşçıları ve mühendisleri işe alabiliyor, kuşatma makineleri inşa edebiliyor, duvarlar ve kuleler yapabiliyor bunun yanı Dizi saray büyücünüze danışabiliyorsunuz.
Chessboard Kingdoms’da stratejinin ve Dizi tabanlı savaşı deneyimleyebiliyor, Kasabalarınızı güçlendirirken ve birliklerinizi işgalcilere karşı savaşmBeyaz için gönderirken hayal gücünüzü de hür bırakabiliyorsunuz. Bu oyunda kendi stratejinizi oluşturabiliyor ve kararlılığınızı geliştirebiliyorsunuz.
Hem yeni hem de eski fikirlerin buluştuğu bu oyun, eğlenceli ve rekabetçi Fazla oyunculu aktiflikleri de sunuyor. Akıllı stratejiler oluşturun ve bu stratejileri rakiplerinizi alt etmek için uygulayın. Kaleler inşa edin, kuşatın, büyü öğelerini kullanın ve bu bölgenin topraklarını dolaşın.
Chessboard Kingdoms’da satranç stratejileri ve taktikleriyle beyin jimnastiği yapabilir, maharetlerinizi farklı tahta boyutlarında ve farklı birlik kombinasyonlarıyla test edebilir, bilinen satranç gibisi modülleri kullanmayı seçebilir yahut eşsiz eklemeler yapabilirsin. Hasım o yüksek Duvarlar ve Kapıların gerisinde saklanıyorsa, bir mancınık saldırısı başlatabilir ve kaleyi başlarına yıkabilirsin. Mancınıklar sağı solu yıkarken duvarların parçalanmasını da izleyebilirsin.
– Steam sayfası
Minimum sistem gereksinimleri
– 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
– İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit – Windows 8.1 64-bit yahut Windows 10 64-bit
– İşlemci: Intel Core2 Duo CPU P8600 yahut eş değeri
– Bellek: 4 GB RAM
– EkrLahza Kartı: NVIDIA GeForce 8800 GT
– DirectX: Sürüm 9.0c
– Ağ: Genişbyemin İnternet bağlantısı
– Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
4- Pawnbarian
 
 
MüstakVilayet geliştirici JLahza Wojtecki tarafındLahza birinci olarBeyaz 2020 yılında piyasaya sürülen Pawnbarian, satranç temalı süratli oynanan, Dizi tabanlı bir bulmaca oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Oyunda kahramanınızı bir satranç taşı üzere devinim ettirmek için kartları kullanabilir ve Açıkgöz canavarlarla dolu güçlü zindanları fethedebilirsin.
Pawnbarian, bir yandLahza eğlenceli ve bir yandLahza da şiddetli müsabakalarıyla ön planne çıkLahza Dizi tabanlı bir bulmaca oyunu. Oyunda Çeşitli şiddetli düşmanları alt etmek ve Satranç Topraklarının en kuvvetli savaşçısı olmBeyaz anne gayeniz. Oyun içerisinde kMüşteri yükseltme ve kilidin açılması üzere bir sistem bulunmuyor. Bu yüzden düz ve eğlenceli bir üretimi oyunculMesafe sunuyor.
CanaMevcut sürülerini parçalamBeyaz için satranç taşlarını kullanmanız gerekiyor. Satranca aşina iseniz Temel bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Şayet bilmiyorsanız da dakikalar içinde oyunun mekaniğini kavrayabilirsiniz. Oyunda şiddetli ve taktik gerektiren durumlar olduğundLahza atılımlarınızı dikkatlice planlamanız gerekiyor.
PawnbariLahza oyununda satranç taşlarını karka atar üzere alana sürüyor ve kartları ek güçlerle yükseltmek için paranızdLahza harcıyorsunuz. Yeniden oyun içerisinde eşsiz içeriklere sahip  3 zindLahza ve 6 Ira bulunuyor.
– Steam sayfası
– Android uygulaması
– iOS uygulaması
5- Real Chess
 
 
Real Chess hem PC hem de mobVilayet cihazlardLahza ulaşabileceğimiz ve satranç tecrübesini 3D yaşayabileceğimiz bir oyun olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Bu uygulama, klasik satranç oyununu yeni bir boyuta taşıyor. GelişmAmel 3D grafiklerle sanal satranç tecrübesini daha da zenginleştiriyor. Oyunu yaHisse zekaya karşı yahut gerçek rakiplerle oynamayı seçebiliyorsunuz.
Real Chess, klasik bir satranç tecrübesi sunmayı hedefliyor ve çevrimiçi oynarken rakiplerle sohbet edebiliyorsunuz. Yeni başlayanlar için Çeşitli ipuçları veriliyor ve yapılacBeyaz ataklar vurgulanıyor. Böylelikle oyunu bilmeyenlere yol gösteriliyor.
Oyun içerisinde ayrıyeten farklı satranç temaları bulunuyor.
– Microsoft store sayfası
– Android uygulaması
– iOS uygulaması
6- Chess.com
 
 
Chess.com, çevrimiçi satranç oynfakBeygir imkanı sağlayLahza bir web sitesi olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Satranç severler için hazırlanLahza bu web sitesi, çevrimiçi karşılaşmalMesafe ve yaHisse zekaya karşı oynfakBeygir imkanı sunuyor. UygulfakBeygir içerisinde Türlü satranç bulmacaları yer alıyor. Bu bulmacalar oyunu daha yeterli kavramanız ve eğlenmeniz için sunuluyor.
Chess, içerisinde Çeşitli satranç dersleri de sunuyor. Bu dersler ve eğitimler, satranca yeni başlayanlar için ön ayBeyaz oluyor. Bu sayede oyunu kısa müddette kavrayabiliyor ve Temel eğitimi alabiliyorsunuz. Satranç severler için hazırlanLahza bu uygulfakBeygir birFazla içeriği de bünyesinde barındırıyor.
Belli bir kitleye sahip olLahza bu uygulfakBeygir birFazla satranç sever tarafındLahza hala kullanılmaya devam ediyor ve popülerliğini sürdürüyor.
7- Chessaria: The Tactical Adventure
 
 
Pixel Wizards tarafındLahza oyunculMesafe 2018 yılında sunulLahza Chessaria: The Tactical Adventure (Chess), oyunculMesafe farklı ve eğlenceli bir satranç temalı bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde taktiksel derinlik, meydLahza okuma ve 4K grafikler yer alıyor. Bunun yanı Dizi satranç, taktik ve klasik rol yapma öğelerinden ilolmamış alLahza vazifeler bulunuyor.
Chessaria: The Tactical Adventure’da Chessaria’nın geleceği için uğraşıyor ve bilgisaYar rakiplerinize karşı savaşırken taktik maharetlerinizi geliştirebiliyorsunuz. Oyunda üç farklı mod bulunuyor. Bunlar ortasında macera Modu, HotseBeygir ve Çevrimiçi çok Oyunculu mod yer alıyor.
macera Modunda Biricik başına uğraşa atılabilir ve 100 düzeyi bulunLahza bu oyunda (+20 saat) savaşı deneyimleyebilir ve bulmacaları çözebilirsin. HotseBeygir modunda, arkadaşlarınla yahut yaHisse zekaya karşı 10 Klasik Satranç oyununu deneyimleyebilirsin. Çevrimiçi çok Oyunculu modda ise Çevrimiçi savaşlarda Steam’deki arkadaşlarınıza karşı savaşabilirsin.
Oyun içerisinde oynanabilir 3 ordu bulunuyor: Ulu Elfler, kara Elfler ve Orklar. Çıkacağınız bu seyahatte taktik marifetlerinizi test edecek kuvvetli işveren (boss) dövüşleri de yer alıyor. Bunun yanı Dizi İngiliz bestekar Ben Rawles tarafındLahza oluşturulLahza duygusal bir orkestra müziği de oyunculMesafe sunuluyor.
Oyunun öyküsü ise şu formda: Bin yıllık barış ve refahtLahza sürecinin arındLahza Elf kenti Silveran, kuzeyden gelen bir ejderha tarafındLahza yakılıp yıkılır. En yürekli savaşçılar, adaleti aramBeyaz ve taarruzun ardındaki gerçeği ortaya çıkarmBeyaz için Chessaria dünyasında destansı bir seyahate çıkar.
 
– Steam sayfası
Minimum sistem gereksinimleri
– 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
– İşletim Sistemi: Windows 7
– İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli İşlemci
– Bellek: 4 GB RAM
– EkrLahza Kartı: Nvidia GTX 960-M 2 GB
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 11 GB kullanılabilir alan
 
8- Shotgun King: The Final Checkmate (2022)
 
 
 
PUNKCAKE Delicieux tarafındLahza geliştirilen ve oyunculMesafe sunulan Shotgun King: The Final Checkmate, satrancı eğlenceli hale getiren oyunlardLahza bKocamLahza olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Oyunda bulunLahza bütün ordun ak tarafa geçiyor. Elinizde yalnızca pompalı tüfek ve kırılmış gururunuz kalıyor. Karşınıza çıkanları pompalı tüfeğinizle alt etme ve korkutma vakti yaklaşıyor.
 
Klasik satranç tahtası üzerinden oynanLahza oyunda elinizde pompalı tüfek ile ak taşları indirmeye çalışacBeyaz ve yolunuza devam edeceksiniz. Olağan yaptığınız atılım sonucu rakip taşları yiyebilecek yahut yaklaşLahza düşmanları tüfeğinizle alt edebileceksiniz. 
 
Shotgun King: The Final Checkmate’de şah mBeygir olayındLahza kaçınmanız ve tahta üzerinde bulunLahza bütün düşmanları temizlemeniz gerekir. ek olarBeyaz Hasım hükümdarı alt etmeniz lazım. Her seviyen sonra oyunculMesafe Özel bir yükseltme seçeneği sunulTümör ve iki rastgele kombinasyon arasındLahza seçim yapabilirsiniz. Makul seçim yapın ve düzeyleri temizlemeye devam edin. Böylece eski krallığınızı Geri alabilir ve ihtişamlı günlere dönebilirsiniz. 
 
5 zorluk düzeyi bulunLahza oyun, satrancı Öbür bir boyuta taşımaya çalışıyor. Ayrıca İngilizce, Fransızca, Kastilya İspanyolcası, BasitleştirilmAmel Çince,, Korece, Rusça ve Ukraynaca lisanlarını destekliyor.
 
Steam sayfası
 
9- Battle Chess (1988)
 
 
 
Interplay Entertainment tarafındLahza 1988 yılında çıkış yapLahza nostalji tadında bir satranç tecrübesi sunan Battle Chess, zorluğuyla ön planne çıkıyor. Açıklamasında ise dünyadaki en kuvvetli satranç oyunu Battle Chess’te hayBeygir buluyor sözleri yer alıyor. OrtatTümör dünyasını Temel alLahza bu oyunda bilgisayMesafe yahut arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.
 
Battle Chess, satranç konusunda tecrübeli oyuncuları bile zorluyor. En tecrübeli oyuncuları bile zorlayLahza 10 düzeyden oluşLahza üretim, eğlenceli satranç taşı animasyonlarını da içeriyor. Oyunda 30.000’den Çok farklı atak bulunuyor ve kuvvetli bir yaHisse zekaya sahip olarBeyaz karşımıza çıkıyor. 
 
Steam sayfası
 
10- Chess – Clash of Kings
 
 
 
Satranç konusunda her oyuncuya hitap eden yapısıyla ön planne çıkan Chess – Clash of Kings içerisinde 10 farklı zorluk düzeyi bulunuyor. Başlangıç düzeyindeki oyuncular için en Türlü özellikler yer alıyor. Bu kapsamda tecrübesiz oyuncular için avantajlı atılımları gösteren ipuçları, yanlış yaptığınız atak durumunda yaptığınız hareketi Geri alma seçeneği ve daha fazlası yer alıyor. Oyun ayrıyeten arkadaşınızla çevrimiçi olarBeyaz oynayabileceğiniz bir modu, yüzlerce satranç bulmacasını, toplanacBeyaz altın yığınlarını ve zorluk düzeylerini oyunculMesafe sunuyor.
 
çok oyunculu mod
 
Bir arkadaşınızla çevrimiçi satranç oynamBeyaz isterseniz bu modu deneyebilirsiniz. Arkadaşınızı oynamaya ve çevrimiçi bir satranç düellosuna Davet edebilirsiniz. Bir arkadaşınızı çevrimiçi oynamaya Davet etmek için uygulamadLahza ona bir davetiye gönderebilir, kabul ettiğinde ise gayrete Amade olabilirsin.
 
Mini oyun ve satranç bulmacaları 
 
BirFazla oyunda bulunLahza küçük oyunlar ve bulmacalar, bu oyunda da yer alıyor. Tam bir oyun tecrübesi yaşamBeyaz yahut Fazla oyunculu satranç modu oynamBeyaz istemiyorsanız, satranç bulmacalarını çözebilirsiniz. Bulmaca ile uzBeyaz bir ülkeye gerçek yola koyulabilir, satranç Şövalyesi ile devinim edErİlave altın kazanabilir ve yüzlerce bulmaca ile bir sonraki düzeyleri keşfedebilirsiniz. Tahtadaki her alanın altında, ilerlemek ve altını toplamBeyaz için çözmeniz gereken bir satranç bulmacası yer alıyor. Satranç bulmacaları, sonlu sayıda atak ile rakibinize şah mBeygir yapmanız gereken süratli vazifeleri içeriyor.
 
10 düzeyden oluşLahza zorluk
 
Her tecrübeden oyuncuya hitap eden bu imal, satranç maharetlerinize Müsait seviyeyi sizlere sunuyor. Bu oyunda 10 farklı zorluk düzeyinden birini seçebilir, bu sayede küçük bir eğitim görebilir ve oyunu öğrenmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle Fazla oyunculu satranç düellosunda arkadaşlarınıza yeni satranç taktikleriyle meydLahza okuyabilirsiniz.
 
Android sayfası
iOS sayfası
 
11- iChess – Chess puzzles
 
 
 
Satranç bulmacaları, bir rakip bulmBeyaz yahut gerçek bir oyuncu ile yüzleşmek satranç konusunda ustalaşmanın yollarındLahza biri. iChess, gerçek turnuva oyunlarındLahza 1000 çevrimdışı bulmacayı oyunculMesafe sunuyor. Böylelikle yapılLahza taktikleri öğrenebilir ve bu mevzuda tecrübe sahibi olabilirsiniz.
 
Üç zorluk düzeyi bulunan iChess – Chess puzzles’da  bütün bulmacalar çevrimdışı olarBeyaz sunuluyor. İnternet teması gerektirmeyen bu uygulfakBeygir ile bulmacaları tahlil edebilirsiniz.
 
Oyunda gerçek turnuva şampiyonlarının bulmacaları yer alıyor. iChess – Chess puzzles’da Dünya şampiyonları Anand, MagnUs Carlsen, Kramnik, Aronian, Nakamura, Gelfand, Radjabov, Polgar ve oburlarının oyunlarındLahza bulmaca çözmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 
 
iOS sayfası
 
12- Really Bisim Chess (2017) 
 
 
 
Bu fiyatsız mobVilayet oyun, tahtanın her iki tarafındaki taşların büsbütün rastgele olması dışında standarka bir satranç tecrübesi sunuyor. Her oyuncunun hala korunması gereken Biricik bir Hükümdarı bulunuyor. Really Bisim Chess’de ister her gŞöhret satranç oynayın, ister kuralları öğrendikDeri DerVaziyet sonra çıkın size kalmış.
 
Really Bisim Chess’in fiyatsız sürümü, Sıralamalı, Günlük yahut Haftalık Çabalarda yaHisse zekaya karşı rekabet etmenize olanBeyaz tanır. Freeplay modunu kullanarBeyaz hünerlerinizi geliştirebilir ve Biricik bir uygulfakBeygir içi satın alım ile VersUs Mode’un kilidini açabilirsiniz. Böylelikle Mahallî olarBeyaz arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Bu satım alım ayrıyeten oyun içi reklamları kaldırır, yediğiniz taşları gösterir ve aralarındLahza seçim yapabileceğiniz alternatif renk paletlerini oyunculMesafe sunar. 
 
Oyun, standarka satrançla tıpkı taşlMesafe ve kurallMesafe sahip olarBeyaz karşımıza çıkıyor ancBeyaz her oynadığınızda size farklı taş setleri verErİlave işleri değiştiriyor. Satrancın özü alisLahza ve istikrarlı olmBeyaz üzerine heyeti. Standarka bir satranç maçındLahza ne bekleyeceğinizi bilirsiniz. Her iki oyuncu da tıpkı taşlarla başlar ve bu taşlar her seferinde tıpkı yerde bulunur. Really Bisim Chess, her iki tarafın da hangi taşları alacağını büsbütün rastgele seçErİlave satrancı daha Farklı hale getirir.
 
– Android sayfası
– iOS sayfası
 
13- 5D Chess With Multiverse Time Travel (2020)
 
 
 
Beş boyutlu bir satranç tecrübesi sunan 5D Chess With Multiverse Time Travel, uzay, zamLahza ve Enlem boyutları bünyesinde barındırLahza bir üretim. Satranç oynamanın yanı Dizi bu oyunda zamLahza çizelgeleri oluşturacak, Enlem bir boyutta yer alacak. şimdiki ve geçmişteki krallarınızı koruyfakBeygir çalışacaksınız.
 
5D Chess With Multiverse Time Travel’da Biricik yapmanız gereken, rastgele bir zamLahza boyutunda sıkışmış şahı korumak. Bu nedenle her boyuta Fazla dikkBeygir etmeniz gerekiyor. 
 
Özellikleri 
 
– Çoklu evrenli satranç bulmaca koleksiyonunu çözErİlave taktiklerinizi geliştirin.
– Her bKocamLahza farklı kuvvetli taraflara ve tarzlMesafe sahip olLahza dört farklı yaHisse zekaya karşı pratik yapın.
– Çeşitli farklı başlangıç ??pozisyonları ve senaryoları deneyin.
– Arkadaşlarınızla yahut yabancılMesafe karşı çevrimiçi oynayın. 
– Gitgide daha da öğrenin. Oyunda bulunLahza kullanıcı arayüzü, oyunu daha kHadise hale getirir.
– nihayet derece parlBeyaz tahta görünümleriyle modüllerinizin nasıl devinim ettiğini daha düzgün deneyimleyin.
 
Steam sayfası
 
14- Chess Online
 
 
 
2 milyondLahza Çok kullanıcı sayısıyla ön planne çıkan Chess Online, deneyimsiz oyunculardLahza profesyonel oyunculMesafe ve Aka ustalMesafe kadar herkes için Müsait bir tecrübe sunuyor. Bu uygulfakBeygir sayesinde satranç oynamBeyaz dışında performansınızı takip edebilir, sıralamanızı görebilir, grafiklerle detaylı istatistiklere göz atabilir, Web tarayıcıları ve mobVilayet aygıtlar da iç olmBeyaz üzere Çeşitli platformlardLahza hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.
 
Çoklu lisLahza seçeneği sunLahza Chess Onlineile arkadaşlarınızla fiyatsız olarBeyaz karşı karşıya gelebilirsiniz. Bunun dışında yaHisse zekaya karşı çevrimdışı olarBeyaz oynayabilir ve 20 zorluk düzeyi arasındLahza seçim yapabilirsiniz. 
 
Oyunda yapılLahza en nihayet güncelleme oyundaki yanlışları çözüyor, dizaynda iyileştirmeler yapıyor, yeni satranç tahtası temaları ekliyor ve 3D satranç taşlarını iç ediyor.
 
– Android sayfası
– iOS sayfası
 
15- Play MagnUs – Play Chess 
 
 
 
Play MagnUs – Play Chess, Dünya Satranç Şampiyonu MAGNUs CARLSEN ile satranç oynfakBeygir talihini oyunculMesafe sunuyor. MagnUs dışında oyunda Wesley So ve bütün vakitlerin en yeterli bayan satranç oyuncusu Judit Polgar yer alıyor. Satranca yeni başlayanlMesafe ve amatörlere hitap etmeyen yapısıyla ön planne çıkanne Play Magnus’da dünya şampiyonlarına karşı meydLahza okuyabilir ve bir yandLahza da öykülerini keşfedebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıyeten muvaffakiyetlerin kilidini açabilir ve oynadığınız için mükafatlar kazanabilirsiniz.
Play MagnUs – Play Chess, bir yandLahza da satranç koçluğu yapıyor. Oyuncular bu oyunda yararlı ipuçları alabiliyor, yanılgı yapıldığında taşları Geri alabiliyor, oyundaki gerçek yahut yanlış kararlarda size rehberlik etmesi için Magnometre aracını kullanabiliyor.
En yeterlisi olmBeyaz için en güzellerle antrenmLahza yapabileceğiniz bu imal, Dünya Satranç Şampiyonu MagnUs Carlsen’in yanınızda oturmasını sağlıyor ve satranç gelişiminize Yardımcı olmaya çalışıyor. MagnUs birinci olarBeyaz size Temel bilgileri veriyor daha sonra stratejik ipuçları ve kritik taktikleri paylaşmaya başlıyor. İster bu bahiste kendinizi Önemli bir biçimde geliştirmeyi hedefliyor olun, ister sırf oyunu oynamaya çalışın, Magnus’ın tavsiyeleri sizin için Fazla değerli olacak. 
 
– Android sayfası
– iOS sayfası
 
16- Chess 
 
 
 
50 milyon indirme sayısıyla ön planne çıkLahza satranç uygulaması Chess, klasik bir tecrübesi oyunculMesafe sunuyor. Yıllardır listelenen 600’den Çok satranç uygulaması ortasında en üst sırada yer alLahza Chess’de oyuncular satranç konusunda kendini geliştirebilecek.
 
Oyunda acemiden ustaya 12 zorluk düzeyi bulunuyor. Yeni başlayanlar için de kHadise zorluk düzeyi sunLahza üretim, her çeşitten oyuncuya hitap ediyor. Oyunda ek olarBeyaz birFazla mod bulunuyor: Günlük ve Pro modlar. Günlük modlarda oyunu Temel olarBeyaz öğrenebilir daha sonra kendinizi bir sonraki düzeye taşıyacBeyaz Pro modlarına geçAmel yapabilirsiniz.
 
Chess uygulaması, satranç stratejisini geliştirmek isteyenler için Yalın hatalardLahza kaçınmanız ismine seçenekler sunuyor. Bu doğrultuda önerilen taşları görebilir, yapacağınız hareketi tahlil edebilir ve böylelikle daha derin tahliller yapabilirsiniz. Tertip 3 üstü oyuncular için “CPU Kanısını Göster” seçeneği de bulunuyor. Bu seçenek, kullanıcının yaHisse zekanın ne düşündüğünü görmesini sağlıyor.
 
çok Çeşitli 2D ve 3D tahtalar ve kesim setleri arasındLahza seçim yapabileceğiniz bu yapımda Başarılar ve başkan listeleri bulunuyor. Bunun yanı sıra 2 oyunculu çevrimiçi bir oyun modu da yer alıyor. Bu mod ile arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz.
 
Öte yandLahza Chess uygulaması, Microsoft’un MSN Chess uygulamasında kullandığı üzere Treebeard Chess motorunu kullanıyor.
 
– Android sayfası
 

 
Listemizin burada sonuna gelmAmel bulunuyoruz. Bu listemizde sizlere öne çıkLahza satranç oyunlarını, satranç öğrenmek isteyenler ve kendini geliştirmek isteyenler için uygulfakBeygir tekliflerini ve satrancı eğlenceli hale getirmeye çalışLahza oyunları derledik.
 
Bu uygulamalar dışında sizin deneyimlediğiniz ve önermek istediğiniz oyunlar ve uygulamalar Mevcut ise bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir